مسعودی زاده، مسئول بسیج دانش آموزی لرستان گفت: تاکنون بیش از 10 هزار بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان نیازمند استان لرستان توزیع شده است.

مسعود مسعودی زاده در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: همزمان با هفته بسیج برنامه هایی در نظر گرفته شده که امسال با توجه به شرایط شیوع کرونا، بسیاری از برنامه ها در فضای مجازی برگزار می گردد.

وی با اشاره به نواختن زنگ هفته بسیج افزود: به دلیل تعطیلی مدارس، امسال زنگ هفته بسیج در شبکه شاد نواخته می شود.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان تصریح کرد: هفته بسیج در برخی از شهرستانها، سرود خیابانی اجرا می شود و تریبون آزاد دانش آموزی و مسابقه مقاله نویسی با موضوع عدالت از دیگر برنامه های این هفته در استان است.

مسعودی زاده عنوان کرد: همچنین انتشار کلیپ سبک زندگی اسلامی، افتتاح فانوس عصر تاریکی، برگزاری مسابقه نقاشی، توزیع بسته های کمک آموزشی در مناطق محروم در این هفته انجام و اجرا می شود.

وی با اشاره به توزیع کمک مومنانه در هفته بسیج گفت: در این هفته بسته های لوازم التحریر و معیشتی در بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع می شود که تاکنون بیش از ۱۰ هزار بسته لوازم التحریر با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان توزیع شده است.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان خاطر نشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۹۰ میلیون تومان کارت هدیه، ۶۰ میلیون تومان بسته معیشتی، ۱۲ هزار ماسکو ۷۰ میلیون جهیزیه برای خانواده های دانش اموزان نیازمند هزینه شده است.

مسعودی زاده افزود: در مجموع همزمان با هفته بسیج بالغ بر ۱۷ عنوان برنامه در بخش بسیج دانش آموزی برگزار می شود.

انتهای پیام/