رستمی،مسئول بسیج سازندگی سپاه کوهدشت گفت: بسیجیان کوهدشت در عرصه جهاد و حماسه خط‌شکنی کردند و همیشه در صحنه خدمت رسانی به مردم حضور دارند.

محمدکاظم رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: مقام معظم رهبری در وصف بسیج فرمودند: «می‌توان بسیج را به‌حق مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی نامید».

وی افزود: امروز صحنه مبارزه و رویارویی با دشمن، سنگر خدمت به مردم است و گروه‌های جهادی پیشتازان این عرصه هستند و یکی از مهم‌ترین مطالبات مقام معظم رهبری در طی این سال‌ها تبدیل گفتمان جهادی به گفتمان عمومی کشور است.

مسئول جهاد سازندگی سپاه ناحیه کوهدشت با اشاره به اینکه امروز تفکر بسیج به تمام جهان مخابره شده است عنوان کرد: محور مقاومت امروز با این تفکر موجب افول استکبار جهانی و تسکین آلام مظلومان جهان شده است.

وی تصریح کرد: گروه‌های جهادی بسیج سازندگی سپاه کوهدشت همواره در تمامی صحنه‌های خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی در کنار مردم بوده و در ایام سیل و کرونا خط‌شکنان عرصه جهاد و حماسه بودند.

رستمی با تشریح برنامه‌های هفته بسیج گفت: تجلیل از فعالان گروهای جهادی در مقابله با ویروس کرونا، ضدعفونی و گندزدایی ۴۰ نقطه پرخطر، برپایی میز جهادی، راه‌اندازی پویش سلیمانی‌ها در قالب هر پایگاه یک خدمت جهادی، اجرای طرح واکسیناسیون دام‌ها، افتتاح مسکن محرومین، آغاز طرح معاینه رایگان و اعزام گروه‌های جهادی پزشکی به مناطق محروم، اهدا جهیزیه به نوعروسان، توزیع ۲ هزار بسته معیشتی و… ازجمله برنامه‌های بسیج سازندگی کوهدشت در این هفته به شمار می‌رود.

انتهای پیام/