حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی، نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه بسیج در ایام کرونا نهایت خدمت را انجام داد گفت: بسیجیان برای رضای خدا و خدمت به مردم تلاش می کنند و خدمت جهادگران نشان می دهد دل و فکرشان بسیجی است.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد شاهرخی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به هفته بسیج اظهار داشت: پیشینه تاریخ، پیشینه حق طلبی، جهاد، تلاش و مجاهدت انسان هایی است که خستگی ناپذیر و بدون وقفه برای اهداف انسانی مجاهدت می کنند.

وی افزود: این مجاهدان در مسیر الهی از سختی ها و دشواری ها هراس نداشتند و محکم ایستاده و روحیه خود را از دست نمی دهند و برای رسیدن به هدف با جهاد و مقاومت تلاش می کنند و این همان مسیری است که بسیج در این سالها طی کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان تصریح کرد: در فعالیت های بسیجیان، کار برای خدا موج می زند و بدون توجه به شهرت و مقام برای خدمت به مردم و رضای خدا تلاش می کنند.

وی با اشاره به فرهنگ بسیجی گفت: فرهنگ بسیجی اینگونه است که همه چیز باید در راه خدا باشد و در هر جایی که نگاه بسیجی و اخلاص در کارها باشد، موفقیت حاصل می گردد.

شاهرخی بیان کرد: شهید سلیمانی با تلاش های خود داعش را در منطقه به کمک ملت های مسلمان اعم از شیعه و سنی سرکوب و نابود کرد که این نشات گرفته از این بود که فرهنگ بسیجی بر دل او حاکم است و به دور از مقام و شهرت برای خدمت به مردم در برابر دشمن ایستاد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان خاطرنشان کرد: ولایت پذیری و تسلیم امر خدا شدن از صفات بارز بسیج است و افرادی که در این موقعیت حساس که ملت تحت فشار بوده و بر اثر کرونا مشکلات دو چندان شده است اما دست به احتکار، کم فروشی و گرانفروشی می زنند نشان می دهد که این افراد بویی از فرهنگ بسیجی نبرده اند.

وی با بیان این که بسیج در ایام کرونا نهایت خدمت را انجام داد افزود: بسیجیان در این ایام همانند دفاع مقدس به صحنه آمدند و در خدمت به دیگران و ایثار مال نهایت تلاش خود را انجام دادند و خدمت به محرومان را سرلوحه کار قرار دادند که نشان داد فکر و دلشان بسیجی است.

شاهرخی عنوان کرد: بسیجی خستگی ناپذیر است و با صبر و تلاش برای ارتقای فرهنگی و توسعه اقتصادی همت می کند تا جایی که بتواند بحران را از بین ببرد. در جنگ اقتصادی، بسیج با همه وجود در صحنه است و هر آنچه در توان دارد را برای خدمت و رفع مشکلات انجام می دهد.

وی اظهار داشت: ملت ایران سالهاست دین خدا را یاری می کنند و به کمک بسیج در برابر دشمن ایستاده اند و با توجه به تحریم ها و مشکلات اما اقدامات و فعالیت های عمرانی به خوبی در حال انجام است و حضور بسیج در عرصه های علمی، کشاورزی و صنایع دیده می شود.

انتهای پیام/