شرفی، مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت: هسته مطالعات بیوتروریسم بسیج دانشجویی لرستان در دومین دوره جشنواره نجم رتبه سوم کشوری را کسب کرد.

میلاد شرفی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: امسال دومین سالی است که جشنواره نجم همزمان با هفته بسیج در کشور و استان لرستان برگزار می شود که فضای برگزاری این جشنواره امسال به صورت رقابتی بین هسته ها بود.

وی افزود: دستاوردهای هسته های مسئله محور و ارتقای آنها از اهداف برگزاری این جشنواره بود که همزمان با هفته بسیج به صورت کشوری برگزار شد.

مسئول بسیج دانشجویی لرستان تصریح کرد: در این جشنواره بیش از دو هزار هسته از سراسر کشور به رقابت پرداختند که در میان آنها ۲۷ هسته از استان لرستان حضور داشتند.

شرفی عنوان کرد: در میان این هسته ها، هسته مطالعات بیوتروریسم ناحیه بسیج دانشجویی استان لرستان به سرپرستی پویان پدرام به پاس فعالیت در زمینه مطالعات پیرامون چالش های بیولوژیکی و کادر سازی در زمینه استخراج ژنوم به مقام سوم بخش پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور دست یافت.

وی بیان کرد: اختتامیه این جشنواره به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور قالیباف رییس مجلس و سردار سلیمانی فرمانده بسیج مستعضفین برگزار شد.

انتهای پیام/