«فرزاد قائد رحمت» در هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری به‌عنوان پژوهشگر برتر استان انتخاب شد.

به گزارش سفیرافلاک، «فرزاد قائد رحمت» در هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری به‌عنوان پژوهشگر برتر استان لرستان انتخاب شد.

عزت قائد رحمت مسئول بسیج علمی و پژوهشی سپاه ناحیه دورود در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در هشتمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران بسیجی که همزمان با سراسر کشور با حضور رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی در خرم‌آباد برگزار شد، نخبه بسیجی «فرزاد قائد رحمت» موفق به کسب عنوان پژوهشگر برتر در جشنواره جهادگران عرصه علم، پژوهش و فناوری استان لرستان شد، وی همچنین مفتخر به رتبه برتر خانه نخبگان شده است.

وی افزود: از بین آثار مختلف ارسالی به این جشنواره و با نظر داوران، اثر بسیجی دورودی با موضوع فناوری نانو از بین تمام طرح‌های مطرح اعم از اختراعات صنعتی، کشاورزی و اقتصادی برگزیده شد.

مسئول بسیج علمی و پژوهشی سپاه ناحیه دورود عنوان کرد: در این جشنواره پایگاه مقاومت بسیج حضرت رسول(ص) این ناحیه با برگزاری کلاس‌های آموزشی، فرهنگی و تولیدات آموزشی در فضای مجازی برای دانش آموزان در ایام کرونا و با قبولی ۲۰ نفر از بسیجیان این پایگاه در آزمون سراسری ۹۹ به‌عنوان پایگاه برتر علمی و پژوهشی استان برگزیده شد.

 به گزارش سفیرافلاک، فرزاد قائد رحمت نخبه بسیجی پس از موفقیت‌های پی‌درپی در کسب عنوان‌های سه مقاله بین‌المللی، یک مقاله ژورنال راه‌آهن و دو مقاله بین‌المللی در کشور گرجستان و یک مقاله تهران و چند اختراع در حال ثبت و تألیف هفت کتاب علمی به‌عنوان پژوهشگر برتر به جشنواره کشوری راه پیدا کند.

انتهای پیام/