سرهنگ بازگير، فرمانده سپاه خرم‌آباد گفت: 1200 سبد معيشتي در سومين مرحله از اجراي نهضت كمك مؤمنانه بين نيازمندان خرم‌آباد توزيع شد.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ ماشاءالله بازگیر در گفت‌وگو با خبرافلاک با اشاره به اجرای سومین مرحله از نهضت کمک مومنانه اظهار داشت: همزمان با پنج آذر و گرامیداشت روز بسیج، هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا اهدا شد.

وی افزود: بسته‌ها شامل برنج، روغن، رب گوجه، ماکارونی و … بوده که از طریق کمیته‌های حمایتی طرح شهید سلیمانی در اختیار اقشار بی‌بضاعت در سطح محلات حاشیه شهر قرار می‌گیرد.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به توزیع بسته‌های آموزشی بین دانش آموزان کم برخوردار عنوان کرد: در این هفته بسته‌های کمک‌آموزشی بین دانش آموزان مناطق روستایی و محروم توزیع می‌شود که به‌واسطه کاربرگ های مذکور دانش‌آموزانی که دسترسی به فضای مجازی نداشته، از آموزش‌ها به‌صورت کار در خانه استفاده می‌کنند.

بازگیر خاطرنشان کرد: آزادی زندانیان جرائم غیر عمد، توزیع جهیزیه و لوازم‌التحریر بین نوعروسان و دانش آموزان بی‌بضاعت از دیگر برنامه‌های اجراشده در هفته بسیج بوده است.

انتهای پیام/