پیرو انتشار خبر درگذشت مارادونا، فوتبالیست معروف آرژانتینی کاربران واکنش هایی را در توئیتر منتشر کرده و به جامعه ورزشی تسلیت گفتند.

به گزارش سفیرافلاک، روز گذشته، فوتبالیست معروف آرژانتینی، دیگو مارادونا پس از مدت‌ها درگیری با بیماری و بستری در بیمارستان، سرانجام بر اثر ایست قلبی در گذشت و جامعه فوتبالیست‌ها و دوست‌داران خود را عزادار کرد.

درگذشت این فوتبالیست بزرگ که از محبوبیت بالایی میان طرفدارن فوتبال در آرژانتین و جهان برخوردار بود واکنش‌ کاربران فضای مجازی را در پی داشته است. کاربران با انتشار دلنوشته‌ها و خاطره‌هایی از این فوتبالیست معروف، درگذشت او را تسلیت گفتند.

در ادامه، تعدادی از دلنوشته‎های کاربران فضای مجازی در پی درگذشت مارادونا، فوتبالیست معروف را مشاهده می‌کنید:


واکنش کاربران فضای مجازی به خبر فوت مارادوناواکنش کاربران فضای مجازی به خبر فوت مارادوناواکنش کاربران فضای مجازی به خبر فوت مارادوناواکنش کاربران فضای مجازی به خبر فوت مارادوناواکنش کاربران فضای مجازی به خبر فوت مارادوناواکنش کاربران فضای مجازی به خبر فوت مارادوناواکنش کاربران فضای مجازی به خبر فوت مارادوناواکنش کاربران فضای مجازی به خبر فوت مارادوناواکنش کاربران فضای مجازی به خبر فوت مارادوناواکنش کاربران فضای مجازی به خبر فوت مارادوناواکنش کاربران فضای مجازی به خبر فوت مارادونا

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان