اميري؛ تئوريسين و تحلیل‌گر مسائل سياسي غرب آسيا بابیان این‌که مشكلات معيشتي جامعه ما سياسي نبوده و راه‌حل مديريتي دارد گفت: لیبرال‌ها و نئو لیبرال‌های داخلي با خودفريبي به دنبال تكرار مذاكره با آن‌هایی هستند كه به امضايشان در برجام پايبند نبودند.

امیرعلی حیدر امیری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به بیانات رهبری در شورای اقتصادی سران قوا اظهار داشت: تشکیل شورای اقتصادی و گرد هم آوردن سران قوا، مسئولین ذی‌ربط، تصمیم گیر و تصمیم‌ساز در حوزه اقتصادی یکی از ابتکارات هوشمندانه رهبری است.

وی بابیان این‌که بسیاری از افراد خودباخته و ناآگاه با تفکر مادی گریانه و لیبرال دموکرات حاکم بر غرب و نگاه به کدخدا معتقدند مشکلات اقتصادی درون کشور ما راه حل ندارد افزود: مشکلات امروز ما راه‌حلی برگرفته از اراده قوی ملت ایران دارد؛ امروز جنگ ما با استکبار جهانی جنگ اراده‌هاست دشمنان می‌خواهند با تحریم، تحریف و نبرد رسانه‌ای، امنیتی، جنگ شناختی و ادراکی اراده پولادین ملت ایران در هم بشکنند.

تئوریسین و تحلیل‌گر مسائل سیاسی غرب آسیا عنوان کرد: انتظار گشایش از جانب جنایتکارانی با اعمال ظالمانه‌ترین تحریم‌ها علیه ملت ایران، ساده‌لوحانه‌تر از پناه بردن به گرگ است، گرگی که به دنبال دریدن بره‌هاست و اگر این چشم امید داشتن به غرب از روی آگاهی باشد که عین خیانت به مردم کشور است.

وی با اشاره به این‌که مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه ما سیاسی و برگرفته از تحریم‌ها نیست و راه‌حل مدیریتی دارد خاطرنشان کرد: آن‌هایی که چشم به جنایتکاران غربی دارند می‌دانند که هدف دشمنان از مذاکرات و دادن امتیازها، از بین بردن اقتدار نظامی و شکستن محور مقاومت است و قطعاً امتیازهای این‌چنینی که با خوش‌خیالی برای رفع تحریم‌ها به دشمن داده شود، خیانت به جهان اسلام و محور مقاومت و مظلومین دنیاست.

امیری بابیان این‌که گره زدن مشکلات اقتصادی و گرانی‌های افسارگسیخته به سیاست امری اشتباه است تصریح کرد: عدم لغو تحریم‌ها، عقب‌ماندگی انرژی و دانش هسته‌ای و پای بند نبودن غربی‌ها به مذاکره و امضای خود از نتایج برجام بود؛ امروز پوپولیست ها، لیبرال‌ها و نئو لیبرال‌های داخلی به دنبال برجسته‌سازی تکرار مذاکره و فریب مردم هستند آن‌هایی که علی‌رغم ادعای دانستن زبان دنیا خودفریبی کردند.

تحلیل‌گر مسائل سیاسی غرب آسیا بیان کرد: خیانت، جنایت، جاسوسی، کودتا و اعمال انواع تحریم‌ها استکبار جهانی و دست‌نشانده‌های آن‌ها در حافظه تاریخی ملت ما وجود دارد براین اساس امید به آمریکا و گروهی که به حرف، قول و امضایشان در برجام پایبند نبودند خودفریبی است.

وی بابیان این‌که هر دو طیف سیاسی آمریکا به دنبال امتیاز موشکی و منطقه ای از جانب ایران هستند اذعان داشت: دموکرات‌ها در صورت روی کار آمدن به دنبال توافق هوشمندانه و فریبکارانه با ایران هستند و خصیصه‌شان زیبا صحبت کردن و داشتن دستکش مخملی است؛ اگرچه جمهوری خواهان و دموکرات راهبردشان یکی است و تاکتیک و نحوه اعمال سیاستش فرق می‌کند.

امیری امیدواری را وجه اشتراک تمامی بیانات رهبری دانست و گفت: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب با تکیه و اعتماد به نیرو و توانمندی جوانان پا به کار و پرانرژی که انگیزه خدمت به‌نظام، انقلاب و حاکمیت را دارند و شجاعت، همت و پیگیری مسئولان قطعاً مشکلات از سر راه برداشته و موفق خواهیم شد.

انتهای پیام/