سرهنگ چغلوند، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان با اشاره به لغزندگی جاده های استان گفت: با توجه به حجم بارش‌ها احتمال اعمال محدودیت های ترافیکی در سطح شهر وجود دارد.

سرهنگ مرتضی چغلوند در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: بارش باران از شب گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد که با توجه به لغزندگی جاده ها به همه رانندگان توصیه می شود با سرعت مطمئن و نکات ایمنی رانندگی کنند.

وی افزود: با توجه به هشدارهای لازم مبنی بر حجم بارندگی این سامانه بارشی، در صورت بالا آمدن سطح آب، محدودیت های ترافیکی در سطح شهر اعمال می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان تصریح کرد: ضروری است تا عابران پیاده و موتورسواران در این روزهای بارش نهایت همکاری را داشته باشند تا حادثه ای رخ ندهد.

وی بیان کرد: از چند روز گذشته آمادگی لازم و اقداماتی برای جلوگیری از آبگرفتگی و سایر مشکلات سیلابی صورت گرفته اما با توجه به حجم بالای بارش احتمال دارد از عصر امروز محدودیت های ترافیکی در برخی از نقاط شهرها اعمال شود.

سرهنگ چغلوند عنوان کرد: هواشناسی هشدار احتمال سیلاب داده و با توجه به شرایط موجود، ضروری است تا از ترددهای غیرضروری خودداری شود.

انتهای پیام/