ویسکرمی، نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: خون هر شهید هسته ای، جوانان نخبه زیادی را برای حرکت در این مسیر ترغیب می کند و درخت انقلاب با خون شهدا پربارتر می شود.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: اقدامات تروریستی حاصل همکاری آمریکا و صهیونیست است و بدون هماهنگی صهیونیست ها، آمریکا هیچ اقدامی انجام نمی دهد.

وی افزود: علیرغم همه جنایت ها و ترورهایی که توسط دشمنان صورت می گیرد، متاسفانه برخی همچنان چشم به مذاکره با دشمن دوخته اند.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شیطنت ها و توطئه هایی از سوی اسرائیل صورت می گیرد که هدف آنها از این اقدامات، ایجاد تنش بوده که ضروری است با توجه به ترور شهید فخری زاده جواب های قاطعی داده شود.

وی بیان کرد: بعد از این که ترامپ ضربه سختی از ایران خورد، آمریکا به دنبال این بود که بتواند تنش ها و مشکلاتی را ایجاد کند و این بار دست به ترور زدند که دست پلید اسرائیل در ترور شهید فخری زاده کاملا پیداست.

ویسکرمی با بیان اینکه نباید دشمنی دشمنان را فراموش کرد و باید چنان پاسخی داده شود که بدانند هر اقدام آنها بی پاسخ نمی ماند عنوان کرد: دشمن گمان دارد اگر چند نخبه و دانشمند را ترور کند خللی در پیشرفت های کشور ایجاد می شود اما این گمان باطلی است چرا که راه شهدا ادامه دارد و بستر لازم برای جوانان در عرصه های علمی و هسته ای فراهم می شود و جوانان در این مسیر بیشتر ترغیب می شوند.

وی گفت: خون شهدا، درخت انقلاب را پربارتر می کند و ضروری است تا وحدت و همدلی سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد تا با برنامه ریزی بتوانند مشکلات را برطرف کنند.

انتهای پیام/