حجت‌الاسلام موسوی، امام‌جمعه پلدختر گفت: شهادت اندیشمندان و نخبگان هسته‌ای خللی در توسعه علم هسته‌ای ایران وارد نمی‌کند.

حجت‌الاسلام سید محسن موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک ضمن محکوم کردن ترور شهید والامقام «فخری زاده» از دانشمندان هسته‌ای کشور، اظهار داشت: شهادت اندیشمندان و نخبگان هسته‌ای خللی در توسعه علم هسته‌ای ایران وارد نمی‌کند.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی تاوان سختی خواهد داد، افزود: ناتوانی دشمن در شهادت دانشمندان هسته‌ای کشورمان را به‌خوبی مشاهده می‌کنیم، درخت تنومند انقلاب ایران اسلامی پس از ۴۰ سال از عمر خود با این نسیم‌ها نمی‌شکند.

امام‌جمعه پلدختر عنوان کرد: امروز در ایران جوانانی وجود دارد که پیرو راه شهدای هسته‌ای همچون داریوش رضایی، علی‌محمدی و فخری زاده و…در حال فراگیری علم هستند و با ترور دانشمندان، پیشرفت هسته‌ای و موشکی ایران قابل توقیف نیست.

وی با اشاره به شکست دشمن در تحریم‌های اقتصادی و ناتوانی در مقابله با پیشرفت‌های ایران، تصریح کرد: ایران مصمم‌تر بر پیشرفت‌های علمی خود استوار است و در زمینه‌های مختلف علمی، پزشکی و هسته‌ای این روند را با سرعت بیشتر ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/