سرهنگ بازگير، فرمانده سپاه ناحيه خرم‌آباد با اشاره به برگزاري نخستين رزمايش علمي توزيع بسته‌های کمک‌آموزشی در لرستان گفت: امروز به ياد دانشمند شهيد محسن فخري زاده 2300 بسته کمک‌آموزشی بين دانش آموزان مناطق محروم توزيع شد.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ ماشاالله بازگیر در گفتگو با خبرافلاک، با اشاره به برگزاری نخستین رزمایش علمی توزیع بسته‌های کمک‌آموزشی کشور در استان لرستان اظهار داشت: این رزمایش با همکاری بسیج شهرستان و موسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام استان باهدف ارتقای سواد و جلوگیری از عقب‌ماندگی درسی دانش آموزان کم برخورداردر سطح استان برگزار شد.

وی به توزیع شش هزار و ۳۰۰ کاربرگ آموزشی به یاد شهدای لرستان اشاره کرد و افزود: نخستین مرحله از این رزمایش علمی به یاد شهید محسن فخری زاده از دانشمندان و فخرآفرینان علمی کشور، در سپاه شهرستان خرم‌آباد برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد عنوان کرد: امروز دو هزار و ۳۰۰ بسته کمک‌آموزشی و لوازم‌التحریر بین دانش آموزان کم برخوردار در روستاها و حاشیه شهر خرم آباد که از داشتن ابزار هوشمند آموزشی محروم بوده و دسترسی به فضای مجازی ندارند، توزیع می‌شود.

وی با اشاره اینکه دانش آموزان سرمایه کشور هستند خاطرنشان کرد: با توجه به عدم برگزاری بسیاری از آموزش‌های حضوری به دلیل شیوع بیماری کرونا، شناسایی دانش آموزان بی‌بضاعت و حمایت از آنها دنبال می‌شود.

انتهای پیام/