شرفی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: ۴۰ اکیپ راهداری لرستان در راهدارخانه ها، محورهای مواصلاتی و گردنه های برف گیر استان مستقر شدند.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان عباس شرفی اظهار داشت: با توجه به اطلاعیه های هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع سیل و پیرو جلسه ستاد مدیریت بحران استان، راهداری لرستان با تمام ظرفیت به حالت آماده باش درآمده و در حال حاضر ۳۲۶ نیروی راهدار در قالب ۴۰ اکیپ راهداری با ۱۶۷ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در راهدارخانه ها، محورهای مواصلاتی و گردنه های برفگیر مستقر شده اند.

وی با بیان اینکه اکیپ های ستادی نیز به صورت گردشی به عنوان پشتیبان در سطح محورها حضور دارند، افزود: با توجه به اینکه بیشترین بارش ها در محورهای خرم آباد- پلدختر و سپیددشت پیش بینی می شود، تدابیر لازم اندیشیده شده و بیشترین امکانات و نیرو در این محورها مستقر شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان عنوان کرد: به رانندگان ناوگان بار و مسافر که اجازه تردد در محورها را دارند توصیه می شود حتما تجهیزات ایمنی از جمله زنجیرچرخ و همچنین لباس گرم به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/