حجت الاسلام شاهرخی، نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی در علم، صنعت و تکنولوژی کارآمدی خود را نشان داده است گفت: تنها راه حل مشکلات اتکا به ظرفیت های داخل است.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران حکومت نظام سلطه را به هم ریخت و نظامی را که سالها برای دین زدایی هزینه کرد را در هم کوبید و از بین برد و در نهایت انقلاب اسلامی ایران به لطف الهی و تدابیر امام(ره) به پیروزی رسید.

وی افزود: سیاست نظام سلطه این گونه است که با نفوذ، تحریم، جنگ و ترور وارد می شوند و همان یقه سفیدهای کراواتی که دم از حقوق بشر می زنند اما در پشت صحنه برای اضمحلال فرهنگی، اقتصادی، سیاسی برنامه ریزی می کنند و گاهی تحریم، ترور، نفوذ، جنگ و کودتا را با هم انجام می دهند تا به اهداف پلید خود برسند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان تصریح کرد: این موارد از حوادثی بوده که از ابتدای انقلاب تاکنون هر بار یکی از برنامه ها را استکبار در دستور کار قرار داده و امروز دشمن با تحریم به دنبال این است که بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند اما ملت ایران در مناسبت های مختلف وفاداری خود را به نظام نشان داده و توطئه های استکبار را خنثی کردند.

وی بیان کرد: دانش دانشمندان و فرزندان ایران زمین امروز افتخار و نقطه قوتی برای کشور است، ایران اسلامی در بخش های دانش پزشکی، دانش بنیان، نانو، هسته ای و نظامی موفقیت های زیادی کسب کرده که این موفقیت ها به همت و تلاش فرزندان انقلابی و متدین رقم خورده است.

حجت الاسلام شاهرخی عنوان کرد: شاگردان  زیادی توسط همین اساتید بزرگوار تربیت شده اند و با شهادت یکی از دانشمندان خللی در روند پیشرفت ها ایجاد نمی شود بلکه جوانان در این مسیر محکم تر قدم برمی دارند.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای مذاکره گفت: غربیها در برجام نشان دادند که به هیچ تعهدی پایبند نیستند و از طرفی تحریم و ترور می کنند و از طرفی دم از مذاکره می زنند و امروز نظام استکبار همان برنامه قبل را دنبال می کنند و به دنبال اهداف خود هستند اما باید توجه داشت که تنها راه حل مشکلات اتکا به ظرفیت های بیشماری است که در داخل کشور وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی در علم، صنعت و تکنولوژی کارآمدی خود را نشان داده و ضروری است تا مسئولان در ابعاد مختلف برنامه ها را به نقطه کارآمدی برسانند و دشمن را در رسیدن به اهدافش ناامید و مایوس کنند.

انتهای پیام/