خادمی، استاندار لرستان گفت: 90 درصد اعتبارات اشتغال روستایی در استان لرستان جذب شده است.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان سید موسی خادمی اظهار داشت: حدود ۹۰ درصد از اعتبارات بخش اشتغال روستایی در استان جذب شده و مبلغ ۳۶ میلیارد تومان از آن باقی مانده که طبق بررسی های انجام شده تا پایان آذر ماه جذب می شود.

وی افزود: اعتبارات حوزه سیل استان حدود ۱۵۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود که ۶۸ میلیارد تومان از این مبلغ باقیمانده و با پیگیری های صورت گرفته تا پنج شنبه هفته آینده جذب استان می شود.

استاندار لرستان تصریح کرد: در سال گذشته اعتباری بالغ بر ۱۳۶ میلیارد تومان برای نهادهای حمایتی استان مانند کمیته امداد، بهزیستی و بنیاد شهید و امور ایثارگران اختصاص داده شد که ۱۲ میلیارد تومان باقی مانده از این مبلغ، به صورت اعتبار شناور در اختیار دستگاه هایی که توان جذب آن را دارند، قرار گرفت.

خادمی عنوان کرد: زز و ماهرو یکی از محروم ترین نقاط استان لرستان در شهرستان الیگودرز است که طبق پیشنهاد بنیاد مسکن طرحی برای بهبود اقتصاد در این منطقه مطرح شده که به صورت دقیق و کارشناسی شده است.

وی بیان کرد: برای این منطقه پروژه های عمرانی و اقتصادی پیش بینی شده که به دنبال تلفیق و هماهنگ کردن برنامه های بنیاد مسکن، بنیاد علوی و بنیاد مستضعفین هستیم تا یک اقدام ارزشمند در زز و ماهرو انجام شود و با بهره گیری از توان و امکانات منطقه، در راستای بهبود وضعیت اقتصادی مردم و اجرای موثر پروژه های عمرانی اجرایی شود.

انتهای پیام/