حسینی، دادستان عمومی و انقلاب کوهدشت از کشف 2 انبار بزرگ احتکار «نهاده‌های دامی» و «بسته‌بندی غیرمجاز مواد شیمیایی» توسط سربازان گمنام اطلاعات سپاه این شهرستان خبر داد.

اردشیر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: انبار احتکار۸۰ تن نهاده دامی و همچنین انبار دیگری شامل ۱۵تن ماده شیمایی فاسد و غیرمجاز، توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه کوهدشت و با حضور کارشناسان ادارات جهاد کشاورزی، تعزیرات حکومتی و اداره صمت، کشف و ضبط‌ شده است.

وی افزود: این نهاده های دامی در یک انبار متروکه‌ای کشف شد که به‌صورت غیرقانونی اقدام به تولید غیرمجاز و غیراستاندارد خوراک دام و طیور کرده و سپس بین دامداران و مرغداری‌ها توزیع شده است، همچنین در یک انبار دیگر برخی اقدام به بسته‌بندی و توزیع کودهای شیمیایی تقلبی در بین کشاورزان کرده بودند.

دادستان عمومی و انقلاب کوهدشت با اشاره به اینکه با برهم زنندگان بازار برخوردی قاطعانه و سخت داریم، عنوان کرد: عده‌ای از اوضاع اقتصادی جامعه سوءاستفاده کرده و باعث افزایش نابسامانی بازار و بروز برخی جرائم در سطوح مختلف کشور می‌شوند، ما در مقابل این افراد کوتاه نمی‌آییم، چراکه برای منافع شخصی خود، علی‌رغم متضرر کردن مردم، امنیت روانی آنان را نیز سلب می‌کنند.

وی ضمن تقدیر از فعالیت‌های سازمان اطلاعات سپاه شهرستان، تصریح کرد: بایستی دستگاه‌های نظارتی همچون ادارات صمت، اصناف، تعزیرات حکومتی و … همچنان در زمینه نظارت و برخورد قانونی با متخلفین و مخلین بازار اقدامات پررنگی داشته باشند.

انتهای پیام/