اسبکوه، رئیس اتاق اصناف لرستان گفت: 107 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت محدودیت‌های کرونایی در لرستان پلمب شده است.

منوچهر اسبکوه در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: با توجه به وضعیت قرمز استان در بحث ابتلای کرونا، از ابتدای آذرماه محدودیت های جدیدی برای کاهش شیوع بیماری در استان آغاز شد.

وی افزود: طی این دو هفته هفت هزار و ۶۴۹ مورد تذکر شفاهی و ۱۹۸ مورد اخطار کتبی پلمب برای واحدهای صنفی که محدودیت های کرونایی را اجرا نمی کردند، صادر شده است.

رئیس اتاق اصناف لرستان تصریح کرد: در این مدت ۱۰۷ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شد که شامل واحدهای صنفی مختلفی بوده است.

اسبکوه با اشاره به اینکه از امروز برخی واحدها فعالیت خود را آغاز می کنند گفت: طی این دو هفته تنها مشاغل گروه یک اجازه فعالیت داشتند که از امروز گروه دو نیز فعالیت خود را آغاز می کنند اما گروه های ۳ و ۴ که شامل تالارها، آرایشگاه ها و استخرها هستند همچنان تعطیل می باشند.

وی بیان کرد: همه واحدهای صنفی باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و گشت هایی هر روزه از سطح بازار صورت می گیرد که در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی پلمب می شوند.

رئیس اتاق اصناف لرستان خاطر نشان کرد: در شیوع کرونا، اصناف بیشترین ضرر را متحمل شدند و کسب و کارهای زیادی کساد شد که انتظار می رود با رعایت مسائل بهداشتی، اصناف هم بتوانند فعالیت خود را ادامه دهند.

انتهای پیام/