آیین بزرگداشت 16 آذر و تجلیل از دانشجویان در کوهدشت برگزار شد.

به گزارش سفیرافلاک، عصر امروز با حضور فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت و جمعی از دانشجویان و روسای دانشگاه‌ها، آیین بزرگداشت ۱۶ آذر و تجلیل از دانشجویان، به همت سپاه این شهرستان برگزار شد.

سرهنگ کرم کونانی در این مراسم ضمن تبریک روز دانشجو، اظهار داشت: دانشجویان ذخیره‌های ملتی هستند که سرنوشت و پیشرفت این کشور به میزان تلاش علمی و جهادی آنان رقم خورده است.

وی افزود: دانشجویان درحرکت‌ها و جریان‌های انقلابی پیش‌قدم بوده و در سنگر علم به جهت پیشرفت و اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کنند.

 فرمانده سپاه کوهدشت عنوان کرد: امروز نقش دانشجویان انقلابی در سنگر مقابله با کرونا برکسی پوشیده نیست، به‌طوری‌که همگام با سایر دلسوزان نظام اسلامی، در این میدان، خدمت‌گزاری خود به مردم را به نمایش گذاشته‌اند.

وی تصریح کرد: شهدایی همچون «شهید سلیمانی» و «شهید فخری زاده» محصول درخت تنومند انقلاب اسلامی است و دانشجویان ما امروز در این مسیر پرورش خواهند یافت و طی مسیر کرده و در مقابل شرارت استکبار جهانی سینه سپر می‌کنند.

کونانی گفت: ترور کور یک دانشمند نشانه ضعف و استیصال دشمن است که توان مقابله علمی، سیاسی و حتی نظامی را ندارد و از سوی دیگر از توان هسته‌ای و موشکی ایران هراس دارد.

انتهای پیام/