سرهنگ سالاروند، فرمانده سپاه ازنا بااشاره به اجرای طرح محله محور «شهید حاج قاسم سلیمانی» گفت: ۹ تیم نظارتی، 8 تیم مراقبت در منزل، ۵۴ تیم رهگیری و ۴۳ تیم حمایتی تشکیل‌شده است

سرهنگ غلامرضا سالاروند در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، در راستای مهار این بیماری، تصمیمی مبنی بر اجرای طرح محله محوری به نام «شهید حاج قاسم سلیمانی» در کشور اتخاذ شد.

وی با اشاره به اجرای این طرح در ازنا، افزود: در طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی» بسیجیان در زمینه‌های مختلف حمایتی، نظارتی، رهگیری، مراقبت در منزل، کمک به کادر درمان و بیماران مبتلا به کرونا خدمت‌رسانی خواهند داشت که امیدواریم هر چه سریع‌تر این بیماری کنترل‌شده و به نتیجه مدنظر و مطلوب برسیم.

فرمانده سپاه ازنا با اشاره به برگزاری جلسات با مسئولان شهرستان در زمینه اجرای طرح شهید سلیمانی، عنوان کرد: در حال حاضر ۹ تیم نظارتی، هشت تیم مراقبت در منزل، ۵۴ تیم رهگیری و ۴۳ تیم حمایتی تشکیل‌شده است که در این راستا ادارات مختلف نیز طبق هماهنگی‌های قبلی با شبکه بهداشت و بسیجیان همکاری لازم را خواهند داشت.

وی تصریح کرد: بسیجیان شهرستان توسط کارشناسان شبکه بهداشت آموزش‌های لازم را کسب نموده و کمیته‌های مختلف ایجاد و به بخش‌هایی که در این زمینه دخیل هستند توضیحات جامعی نیز ارائه‌شده است.

سالاروند گفت: امیدواریم با اجرای کامل این طرح، هر چه سریع‌تر بیماری کرونا کنترل شود تا شاهد کاهش خسارات مردم و همچنین خسارات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و… در این راستا باشیم.

فرمانده سپاه ازنا خاطرنشان کرد: از بسیجیان و کسانی که در این زمینه فعالیت، توان و تخصصی دارند تقاضا می‌شود حتماً در این طرح شرکت کنند تا همگی بتوانیم امروز در این جبهه، همچون جبهه‌های گذشته اقداماتی سازنده انجام داده و این امتحان الهی را سپری کنیم.

انتهای پیام/