سرهنگ کریمی فرد، فرمانده سپاه ناحیه پلدختر گفت: 120 بسیجی در قالب طرح محله محور «شهید سلیمانی» در پلدختر خدمت رسانی می کنند.

سرهنگ منصور کریمی فرد در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: بایستی در زمینه اجرای طرح شهید سلیمانی همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی متولی، با بسیج و شبکه بهداشت و درمان افزایش یابد.

وی با اشاره به برگزاری اولین جلسه طرح شهید سلیمانی در شهرستان، افزود: این طرح به مدت چهار ماه اجرا می‌شود، برگزاری شش جلسه هماهنگی و آموزشی برای نیروها بااستعداد ۱۲۰ بسیجی، فعالیت در پنج کمیته حمایتی از اقدامات این قرارگاه است.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر عنوان کرد: ۳۷۵ نفر در پلدختر مبتلابه کرونا هستند که در قالب برنامه‌های قرارگاه، تأمین مایحتاج بیماران کرونایی مثبت توسط بسیجیان انجام می‌گیرد.

وی تصریح کرد: توزیع سه هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی، توزیع هزار و ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر، اهدای ۲۶۴ کارت هدیه ۵۰۰ هزارتومانی برای کارگران ساختمانی آسیب‌دیده از کرونا، تهیه و اهدا ۲۶ جهیزیه، تجلیل ۴۰ نفر از کادر درمان و فعال‌سازی سه کارگاه ماسک و ارسال تولیدات به شبکه بهداشت و درمان، تقسیم‌بندی شهر پلدختر به هفت بلوک برای خدمت‌رسانی و مقابله با کرونا از دیگر اقدامات قرارگاه حاج قاسم سلیمانی در پلدختر است.

کریمی فرد با اشاره به تجهیزات موردنیاز نیروی انسانی فعال در طرح گفت: در این راستا تعداد هزار و ۵۰۰ دست لباس محافظ، پنج هزار عدد ماسک، هزار و۵۰۰ بسته بهداشتی و مواد گندزدایی نیاز داریم.

انتهای پیام/