کرم وند، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: 38 پروژه آبرسانی به روستاهای پلدختر، چگنی، بروجرد، الیگودرز و کوهدشت به بهره برداری می رسد.

حمیدرضا کرم وند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در حال حاضر ۱۴۰ هزار مشترک روستایی تحت پوشش شبکه آبرسانی قرار دارند که با بهره برداری از پروژه های جدید تعداد مشترکان در این حوزه افزایش می یابد.

وی با اشاره به افتتاح ۳۸ پروژه آبرسانی به روستاهای لرستان افزود: این پروژه به زودی در استان به بهره برداری می رسد که شامل روستاهای پلدختر، چگنی، بروجرد، الیگودرز و کوهدشت است که به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری می رسد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان تصریح کرد: برای بهره برداری از این پروژه ها بیش از ۱۸ میلیون تومان اعتبار هزینه شده و هفت هزار نفر از جمعیت روستایی از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار می شوند.

کرم وند خاطر نشان کرد: با احتساب این پروژه ها، از ابتدای سال تاکنون آبرسانی به ۶۴ روستای لرستان انجام شده و تلاش می شود تا مشکل آب در روستاهای استان برطرف شود.

وی بیان کرد: در تابستان امسال با تلاش هایی که صورت گرفت، مشکل آب در ۱۵۰ روستا برطرف شد و ارائه خدمات به روستاها ادامه دارد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: در حال حاضر ۵۶۰ هزار مشترک در استان وجود دارد که از این تعداد ۱۴۰ هزار مشترک در روستاها هستند.

انتهای پیام/