سپهوند، مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: مدافعان سلامت لرستان در روز ولادت حضرت زینب(س) تجلیل و همزمان با شب یلدا 2 هزار بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند توزیع می شود.

مریم سپهوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: تاکنون بسیج جامعه زنان در دو مرحله از کمک مومنانه حضور داشته و بسته های معیشتی و بهداشتی را تهیه و در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع کرده است.

وی با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی افزود: بسیج جامعه زنان در راستای اجرای این طرح اعم از شناسایی، غربالگری و برنامه مشاوره مشارکت دارد به طوری که همه پایگاه ها برای اجرای این طرح پای کار آمده و خواهران بسیجی در راستای کاهش شیوع کرونا در اجرای این طرح اقداماتی را انجام می دهند.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان با اشاره به ولادت حضرت زینب(س) و شب یلدا عنوان کرد: به همین مناسب رزمایشی جدید از کمک مومنانه توسط خواهران بسیجی اجرا می شود که قرار است دو هزار بسته معیشتی تهیه و در بین نیازمندان توزیع شود.

وی بیان کرد: همچنین تجلیل از مدافعان سلامت در ولادت حضرت زینب(س) برنامه ریزی شده که بیش از ۱۲۴ نفر از پرستاران در سراسر استان مورد تجلیل قرار می گیرند.

سپهوند تصریح کرد: همچنین در شب یلدا ۳۰۰ بسته تنقلات و خوراکی برای نیازمندان تهیه و در بین آنها توزیع می شود که ارزش هر بسته حدود ۲۰۰ هزار تومان است.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان تصریح کرد: در این مرحله از کمک مومنانه اهدای هفت جهیزیه به نوعروسان نیازمند، اهدای بسته های لوازم التحریر و کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد نیز در دستور کار قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در شب یلدا برنامه های فرهنگی از طریق فضای مجازی برگزار می شود که یکی از برنامه ها قرائت حدیث کسا  برای خانواده ها از طریق فضای مجازی است.

سپهوند گفت: مرحله دیگر کمک مومنانه در بهمن ماه برگزار می شود که توزیع بسته های معیشتی، بهداشتی و اهدای خون از مهمترین برنامه های مراحل بعدی است.

انتهای پیام/