ویسکرمی، نماينده مردم خرم‌آباد و دوره چگني در مجلس با اشاره به اینکه كه محروميت می‌تواند فرصت‌های موجود در يك محله را به تهديد تبديل كند گفت: پاچنار خرم آباد ظرفیت تبدیل به منطقه هدف گردشگری را دارد بنابراین توان گردشگري این منطقه بررسي می‌شود.

مهرداد ویسکرمی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به مشکلات مردم در مناطق حاشیه شهر خرم‌آباد اظهار داشت: باهدف خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مردم از محلات محروم پاچنار و جهانگیر آباد خرم آباد بازدید صورت گرفت که شاهد برخورداری این مناطق از ظرفیت‌های بسیار خوب گردشگری هستیم.

وی افزود: در این منطقه باوجود چشمه‌های جوشان و مناظر زیبا فرصت برای سرمایه‌گذاری در زمینه گردشگری فراهم است، فرصتی که بسیاری در مناطق کویری در حسرت این منظره هستند.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس عنوان کرد: متأسفانه محرومیت موجود در این مناطق می‌تواند فرصت‌های این‌چنینی منطقه را گاهاً به تهدید هم تبدیل کند.

وی خاطرنشان کرد: دفاتر تسهیل گری، مؤسسات خیریه و مراکز نیکوکاری محله همچون همای رحمت و شهید حججی به‌صورت ویژه مشکلات مردم را بررسی و پیگیری کردند اما در این مناطق عمق محرومیت بسیار زیاد است و نیاز به ورود تمامی دستگاه‌ها، نهادها و متولیان امر برای رفع محرومیت است.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس تصریح کرد: با تعامل با مسئولان استانی، شهرستان، شهرداری و شورای شهر ضمن تلاش برای خدمت به مردم و برطرف نمودن معضلات و مشکلات موجود در محلات حاشیه شهر در راستای ساماندهی ظرفیت‌های موجود در این مناطق اقدام می‌شود.

انتهای پیام/