خادمی، استاندار لرستان با بیان اینکه تسریع در روند اجرای طرح دهکده گردشگری سلامت لرستان ضرورت دارد گفت: رفع مشکلاتی از جمله واگذاری زمین و راه دسترسی در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی ظهر امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات طرح دهکده گردشگری سلامت مخملکوه خرم آباد که در استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: ایجاد طرح های گردشگری و گسترش صنعت توریسم در استان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و ضرور ی است با رفع مشکلات، طرح دهکده گردشگری سلامت مخمل کوه خرم آباد تسریع یابد.

وی با اشاره به  درخواست سرمایه گذار مبنی بر گسترش طرح و محدوده آن افزود: نظر به اهمیت طرح مذکور، دستگاههای مرتبط  از جمله منابع طبیعی و میراث فرهنگی در صورت ضرورت پس از بررسی و نظر کارشناسی به طور قانونی نسبت به واگذاری زمین بیشتر به این مجموعه اقدام کنند.

استاندار لرستان تصریح کرد: این مجموعه توریستی و گردشگری با مشکلاتی در حوزه راه روبرو است که با مشارکت ادارات کل راهداری و میراث فرهنگی ظرف یک هفته مناسب ترین نقشه راه ارتباطی با طراحی مناسب و ضمن لحاظ کردن روستای مجاور توسط مشاورین مجرب و با کارشناسی لازم، تهیه شود.

انتهای پیام/