سرهنگ علیزاده، فرمانده سپاه چگنی گفت: بیش از ۶۰۰ بسیجی در قالب طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی» در شهرستان چگنی فعالیت می کنند.

به گزارش سفیر افلاک، سرهنگ محمد علیزاده عصر امروز در سومین جلسه طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی» که با حضور مسئولان شهرستانی در سالن جلسات سپاه چگنی برگزار شد، اظهار داشت: تاکنون بیش از ۶۰۰ بسیجی در قالب طرح «شهید سلیمانی» آموزش‌دیده‌اند و این طرح، در هر روستا با دو رابط پیگیری می‌شود.

وی افزود: هر ۵۰ خانواده با یک رابط در ارتباط هستند تا بتوانیم شیوع کرونا را کاهش دهیم و با همکاری همه مردم از این آزمون سربلند شویم.

فرمانده سپاه چگنی تشخیص به‌موقع بیماری و تشویق مردم به ماندن در خانه را از اقدامات مهم در راستای مقابله با کرونا برشمرد و عنوان کرد: با توجه به شرایط کنونی، فضای مجازی نقش بسیار مهمی در بخش آموزش، اطلاع‌رسانی و… ایفا می‌کند.

وی با اشاره به تأمین بسته‌های معیشتی محرومین، تصریح کرد: درصورتی‌که بیماری در قرنطینه شدن مشکل دارد، کمک می‌کنیم که به نقاهتگاه برود، همچنین با توجه به اینکه در چندین مرحله عملیات گندزدایی و ضدعفونی منازل کرونایی صورت گرفته، جهادگران انقلابی چگنی این آمادگی رادارند که منازل کرونایی، اماکن، معابر عمومی و… را در صورت نیاز ضدعفونی کنند.

علیزاده گفت: همان‌طور که دفاع مقدس همه در کنار هم بودیم و پیروز شدیم امروز نیز همه بایستی در کنار هم کمک کرده تا بتوانیم بر این ویروس منحوس غلبه کنیم.

فرمانده سپاه چگنی بیان کرد: طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی» با شعار «هر خانه یک پایگاه سلامت» در حال راه‌اندازی است تا ضریب حساسیت مردم در قبال این ویروس منحوس بالا رفته و افراد ناقل به قرنطینه بروند.

انتهای پیام/