ناصری، رئیس شبکه بهداشت و درمان چگنی با اشاره به بلوک‌بندی شهر برای اجرای طرح «شهید سلیمانی» گفت: تاکنون 1776 نفر در این شهرستان به کرونا مبتلا شده‌اند.

حسین ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در زمینه اجرای طرح «شهید سلیمانی»، هماهنگی های لازم بین سپاه، نیروهای بسیجی و بهداشت و درمان صورت گرفته تا چگونگی غربالگری افراد مشکوک، قرنطینه افراد مبتلابه ویروس کرونا و گندزدایی منازل و اماکن عمومی انجام شود.

وی افزود: در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم با بررسی مشکلات موجود، فعالیت‌هایی با ایجاد بستر مناسب برای انجام برخی آموزش‌ها به‌صورت مجازی و همچنین تشکیل تیم‌های اضافی برای روستاهایی که فاقد خانه بهداشت بوده، صورت گرفته است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان چگنی عنوان کرد: با همکاری شبکه بهداشت و بسیج ناحیه چگنی طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی» انجام خواهد شد و نیروهای این طرح به‌صورت بلوک‌بندی در سطح محلات و منازل به جهت خدمات‌رسانی حضور خواهند یافت.

وی تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون چهار هزار و ۶۵۱ نمونه گیری انجام شده که هزار و ۷۷۶ مورد نتیجه آن مثبت بوده است، همچنین ۹ تخت بستری در بیمارستان دوره برای بیماران کرونایی تهیه‌شده و در حال حاضر ۲۶ بیمار کرونایی بستری هستند.

ناصری با تقدیر از کادر درمان و بسیجیانی که به کمک مدافعان سلامت آمدند، گفت: سپاه ناحیه چگنی در تبعیت از فرمایش رهبر معظم انقلاب در کنار شبکه بهداشت و درمان این شهرستان همکاری گسترده خود را به جهت مقابله با کرونا، به نمایش گذاشته است، کمک مردم و نیروهای داوطلب نیز در این راستا نقش عمده‌ای در مبارزه با این ویروس و کنترل آن خواهد داشت.

انتهای پیام/