پرویزپور، مدیر کل امور بانوان استانداری لرستان گفت: 6300 بسته بهداشتی در بین کودکان محروم و حاشیه شهر استان توزیع می شود.

ناهید پرویزپور در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: بانوان در بسیاری از برنامه ها مدیریت خوبی دارند و در این راستا برنامه ریزی هایی صورت گرفت تا از طریق تبلیغات و یا پست های مختلف در فضای مجازی و حقیقی، بانوان شب یلدا را مدیریت کنند و از برگزاری دورهمی و تجمع خوداری نمایند.

وی با اشاره به این که برگزاری هر گونه دورهمی خطر شیوع کرونا را به دنبال دارد افزود: در پیک چند هفته گذشته متاسفانه تعداد زیادی از هموطنانمان جان خود را از دست دادند و هزاران نفر به این بیماری مبتلا شدند که ضروری است برای جلوگیری از شیوع گسترده این بیماری، مهمانی و دورهمی ها را به زمان دیگری موکول کنیم.

مدیر کل امور بانوان در استانداری لرستان تصریح کرد: خانواده ها سعی کنند شب یلدا را امسال در بستر فضای مجازی برگزار کنند که هماهنگی هایی صورت گرفته تا در این شب برنامه هایی مانند برگزاری مسابقات انشا نویسی، شعرخوانی، معرفی بازی های بومی محلی در شبکه شاد برگزار شود تا دانش آموزان از این برنامه ها در شب یلدا استفاده نمایند.

پرویزپور عنوان کرد: همه این برنامه ها تحت عنوان یلدای سلامتی است که می توان ارتباط ها را در فضای مجازی برقرار کرد تا به حفظ سلامتی خود و دیگران کمک کنیم.

وی از توزیع بسته های بهداشتی در بین کودکان محروم استان خبر داد و گفت: اقلام بهداشتی شامل هشت قلم کالای بهداشتی به تعداد شش هزار و ۳۰۰ بسته در بین کودکان کار و حاشیه نشین استان توزیع می شود.

انتهای پیام/