انتشار خبر کتک خوردن سرباز بابلی، کاربران را بر آن داشت رسیدگی به این موضوع را از قوه قضائیه و سازمان نظام وظیفه مطالبه کنند.

به گزارش سفیرافلاک، روز گذشته خبر کتک خوردن سرباز بابلی توسط بازپرس دادگاه در فضای منتشر شد که واکنش‌های بسیاری را به همراه داشت. ماجرا  از این قرار بود که سرباز بابلی شعبه دادگاه حین ورود بازپرس به شعبه، به دلیل اینکه ماسک روی صورت داشته او را نشناخته و کارت شناسایی از او خواسته است. پس از اینکه سرباز درخواست چک کردن کارت شناسایی را می‌کند بازرپرس وقتی با سماجت او مواجه می شود، سیلی به صورتش می زند.

انتشار این خبر با موجی از اعتراضات و خشم کاربران در فضای توئیتر همراه شد. کاربران از قوه قضائیه و سازمان نظام وظیفه می‌خواهند به این موضوع را رسیدگی کنند و با بازپرس ماجرا برخورد جدی داشته باشند.

کاربران معتقدند، سربازان بسیاری در حال خدمت مقدس سربازی هستند که شاید رفتار‌های بدتری با آن‌ها بشود، اما داستانشان رسانه‌ای نشده و مسکوت می‌ماند، فعالان توئیتری همچنین از دولت می‌خواهند به وضعیت سربازان در همه پادگان‌ها رسیدگی بیشتری شود.

شایان ذکر است؛ سرباز بابلی در این باره گفته است: شامگاه دوشنبه به اتفاق پدرم به دفتر رئیس کل دادگستری استان مازندران رفتیم و در جلسه‌ای که مسئولان ارشد قضائی و انتظامی حضور داشتند مسئله پیگیری و حل شد و بازپرس شعبه نیز از من دلجویی کرد.

در ادامه پست‌های اعتراضی کاربرن را با هشتگ #سرباز_بابلی مشاهده می‌کنید:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان