سرهنگ یوسفوند، فرمانده سپاه الشتر با اشاره به حضور 10 تیم از بسیجیان در اجرای طرح «شهید حاج قاسم سلیمانی» گفت: مردم از دورهمی ها در شب یلدا خودداری کنند.

سرهنگ محمود یوسفوند در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به اجرای طرح محله محور «شهید سلیمانی» در الشتر، اظهار داشت: این طرح با محوریت هر بسیجی یک خانواده و آموزش، نظارت و مراقبت همگانی محله محور خانواده‌های سطح سلسله توسط بسیجیان سپاه الشتر، کارشناسان شبکه بهداشت شهرستان، داوطلبان هلال‌احمر و با همکاری شهرداری الشتر در حال برگزاری است.

وی افزود: مجاهدت تیم پزشکی و بهداشتی سلسله در خط مقدم مقابله با کرونا، همانند تلاش رزمندگان دوران دفاع مقدس است که جهادی بزرگ به نمایش گذاشتند.

فرمانده سپاه ناحیه الشتر عنوان کرد: طبق تفاهم‌نامه‌ای که بین سپاه پاسداران و وزارت بهداشت در کمک به قطع زنجیره کرونا صورت گرفته، بسیجیان این شهرستان در قالب ۱۰ تیم با آموزش‌هایی که از طرف شبکه بهداشت دیده‌اند در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی حضور پیدا می‌کنند.

وی تصریح کرد: در این طرح، ضمن توزیع اقلام بهداشتی، مردم به رعایت بحث‌های مراقبتی، آموزشی و بهداشتی و دوری از برگزاری دورهمی های خانوادگی و فامیلی در آستانه شب یلدا توصیه می‌شوند.

انتهای پیام/