کریمی فرد، فرمانده سپاه ناحیه پل‌دختر با اشاره به اجرای رزمایش کمک مومنانه در سالروز شهادت «حاج قاسم سلیمانی» گفت: دشمن با فتنه‌انگیزی و غبارآلود کردن فضا به دنبال تحریف واقعیت است.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ منصور کریمی فرد ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های دهه بصیرت، اظهار داشت: بصیرت تضمین‌کننده انقلاب اسلامی است، در برهه‌ای خاص که شرایط اقتصادی و تنگناها وجود دارد، دشمنان نظام سعی دارند اذهان عمومی را نسبت به جریان اصلی انقلاب منحرف کنند.

وی افزود: دشمن با فتنه‌انگیزی و غبارآلود کردن فضا به دنبال تحریف واقعیت است و در این راستا روحیه بصیرت می‌تواند ما را در مقابل شیطنت‌ها و توطئه‌ها واکسینه کند.

فرمانده سپاه ناحیه پل‌دختر عنوان کرد: دهه بصیرت، میثاق با ولایت بوده و فرصت مناسبی برای تبیین اهمیت ولایت‌فقیه است، برخی متأسفانه همگام با دشمنان نظام به دنبال کم‌رنگ کردن حماسه ۹ دی هستند درحالی‌که بایستی این اتفاق مهم را گرامی داشت.

وی با اشاره به اینکه از ۹ دی تا ۱۹ دی به‌عنوان «دهه بصیرت» نام‌گذاری شده است، تصریح کرد: بسیج در این راستا برنامه‌های مختلف این دهه را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و یا به‌صورت مجازی به صورت پررنگ برگزار خواهد کرد.

کریمی با اشاره به فرارسیدن شهادت «حاج قاسم سلیمانی» عنوان کرد: نشست‌های بصیرتی در خصوص حماسه ۹ دی و تبیین شخصیت شهید سلیمانی در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه پل‌دختر اظهار داشت: به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی سردار دل‌ها، رزمایش کمک مؤمنانه در این شهرستان برگزار و بسته‌های معیشتی و بهداشتی در بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب‌دیده کرونا توزیع خواهد شد.

وی گفت: به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) روز پرستار قصد داریم به همت بسیج جامعه زنان از پرستاران که به‌عنوان مدافع سلامت در مقابله با کرونا، شبانه‌روز مشغول فعالیت هستند تجلیل کنیم.

انتهای پیام/