آشناگر، دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان با بیان اینکه جمع آوری معتادین متجاهر به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد گفت: 200 معتاد متجاهر در استان لرستان جمع آوری می شود.

محمود آشناگر در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: جمع آوری معتادین متجاهر به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد و در هر مرحله تعدادی از معتادین جمع آوری می شوند.

وی افزود: با توجه به شرایط کرونا، جمع آوری معتادین به شیوه دیگری صورت می گیرد به طوری که افراد معتاد پس از جمع آوری در قرنطینه قرار می گیرند و در صورتی که مبتلا به ویروس کرونا نباشند به مرکز نگهداری انتقال داده می شوند.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه در طرح جدیدی که در حال اجراست ۲۰۰ معتاد متجاهر در استان جمع آوری خواهد شد عنوان کرد: طی چند روز گذشته ۱۲۰ نفر جمع آوری شده است.

آشناگر با اشاره به فعالیت کمپ های ترک اعتیاد عنوان کرد: کمپ های ترک اعتیاد با رعایت پروتکل های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند که برخی از کمپ ها این پروتکل ها را رعایت نکرده و فعالیتی ندارند.

وی بیان کرد: فعالیت در کمپ ها محدود است اما غیر فعال نشده و بازدیدهایی صورت می گیرد که پروتکل ها و دستورالعمل های لازم بهداشتی در این مکانها رعایت شود.

انتهای پیام/