سرهنگ بازگیر، فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به‌ضرورت ثبت اقدامات نوآورانه بسیج در مهار کرونا گفت: امروز بسیجیان در نقش آمران به‌سلامت و به تبعیت از نگاه و تفکر بلند شهید سلیمانی با طراحی اعمال خلاقانه در عرصه مقابله با کرونا، مشغول جهاد هستند.

سرهنگ ماشاالله بازگیر در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در اجرای طرح شهید سلیمانی شاهد صحنه‌های بسیاری از جهاد فی سبیل الله نوجوانان و جوانان در نبرد با کرونا هستیم.

وی افزود: امروز بسیجیان در نقش آمران به سلامت و به تبعیت از نگاه و تفکر بلند شهید سلیمانی در ابعاد گوناگون، بهداشت و درمان، معیشت، مشاوره، ضدعفونی محلات و منازل مشغول خدمت به مردم در تک‌تک مناطق شهر هستند.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد با اشاره به‌ضرورت ثبت و ضبط اقدامات نوآورانه بسیج در مقابله با کرونا عنوان کرد: با همکاری روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و صداوسیما مستندی کوتاه از خدماتِ نقش‌آفرینان طرح شهید سلیمانی تهیه می‌شود.

وی تصریح کرد: اقدام آن دانش‌آموز ۱۵ ساله که در بحبوحه امتحانات درسی، پیگیر مراحل درمان و بیمه خانواده‌های مستضعف و آسیب‌دیده از کرونا می‌شود، نشان از زنده‌بودن راه شهید فهمیده‌هاست و همین امر ثبت ایثارگری‌های افرادی باروحیه بسیجی را می‌طلبد.

بازگیر یادآور شد: تأمین دارو و سبد مواد غذایی خشک و گرم به‌صورت ماهانه، تهیه وسایل موردنیاز خانواده‌های بی‌بضاعت و متضرر از کرونا، تنها بخشی از خدمات حمایتی بسیجیان در طرح جامع شهید سلیمانی است‌.

انتهای پیام/