ویسکرمی، نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: برخی از مسئولان اعتقادی برای مدیریت فضای مجازی ندارند و این در حالیست که رها شدن فضای مجازی بحران های اجتماعی ایجاد می کند.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در راستای ساماندهی فضای مجازی و راه اندازی شبکه ملی اطلاعات، برخی از مسئولان اعتقادی برای مدیریت این فضا ندارند و همین سبب شده تا فضای مجازی رها شود.

وی افزود: در هر کشوری قوانینی برای فضای مجازی در نظر گرفته شده و با راه اندازی این شبکه و قوانین و مقررات در استفاده از فضای مجازی می توان از بروز بحران ها و آسیب های این فضا جلوگیری کرد.

نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح جدید ساماندهی فضای مجازی توسط مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای ساماندهی فضای مجازی، طرح خوبی در مجلس در دستور کار قرار گرفته که اگر در اولویت قرار گیرد می تواند در این زمینه موثر باشد.

ویسکرمی عنوان کرد: ضروری است تا وزارت ارتباطات عزم جدی برای ساماندهی این فضا داشته باشد چرا که جامعه از افراد مختلفی تشکیل شده و برخی از افراد در برابر آسیب های فضای مجازی آسیب پذیرتر هستند.

وی با اشاره به اینکه برخی از بحران های اجتماعی ریشه در فضای مجازی رها شده دارد گفت: متاسفانه موضوعات غیر اخلاقی، موضوعات خرید و فروش اسلحه و بی حجابی وجود دارد که سبب ایجاد مشکلاتی برای برخی از افراد می شود.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز ابزار اصلی ضربه دشمن به فرهنگ، فضای مجازی است که می طلبد قوانینی متناسب با شرایط کشور در نظر گرفته شود و ساماندهی این فضا به عنوان یکی از اولویت های اصلی در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/