حجت‌الاسلام طهماسبی، امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به‌ضرورت رسیدگی مسئولان به محلات حاشیه‌نشین، گفت: کمک‌های مومنانه تجلی انقلابیگری و همدلی مردم ایران است.

به گزارش سفیرافلاک، به همت دفتر امام‌جمعه کوهدشت تعداد ۶۵ بسته معیشتی شامل جیره غذایی خشک و گوشت مرغ به ارزش هر بسته پنج میلیون ریال بین افراد نیازمند و متضرر از کرونا توزیع شد.

حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: کمک‌های مومنانه تجلی روح ایمان، اخلاص، اتحاد، همدلی، انقلابیگری بوده و حرکتی عظیم در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در رسیدگی به فقرا و نیازمندان جامعه است.

وی افزود: سپاه، خیرین و نهادهای مردمی در ایام کرونا در راستای رزمایش کمک‌های مومنانه درخشش مطلوبی از خود به نمایش گذاشتند، البته در زمان بحران‌ها، همیشه پای‌کار بوده و کارهای خیرخواهانه و مخلصانه ای از خود به نمایش گذاشتند.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به‌ضرورت رسیدگی مسئولان به محلات حاشیه‌نشین و محروم شهرستان، عنوان کرد: با توجه به آیات و روایات موجود، خدمت به مردم به‌عنوان ولی‌نعمتان جامعه، از مهم‌ترین و باارزش‌ترین کارها نزد خداوند متعال به شمار می‌رود.

انتهای پیام/