حجت‌الاسلام موسوی با اشاره به اینکه بصیرت شاهراه موفقیت و پیشرفت است، گفت: دهه بصیرت فرصت مناسبی برای استکبارستیزی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام سید محسن موسوی ظهر امروز در جلسه هماهنگی گرامیداشت دهه بصیرت و سالروز شهادت «حاج قاسم سلیمانی» که در پلدختر برگزار شد با اشاره به اینکه بصیرت شاهراه موفقیت و پیشرفت است، اظهار داشت: دهه بصیرت فرصت مناسبی برای دشمن شناسی، استکبارستیزی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به گلایه‌های مردم نسبت به گرانی‌های بازار افزود: برخی‌ها غیرقانونی اقدام به گران‌فروشی در مشاغل و خدمات می‌کنند که قابل‌پذیرش نیست و باید در این راستا برخورد قانونی و نظارتی جدی صورت گیرد.

سرهنگ منصور کریمی فرد در این جلسه با اشاره به اینکه بایستی برنامه‌های دهه بصیرت و گرامیداشت سردار دل‌ها پررنگ برگزار شود اظهار داشت: امروز دشمنان نظام به دنبال کم‌رنگ کردن ارزش‌های انقلابی هستند.

وی افزود: برگزاری نشست‌های بصیرتی، مسابقات فرهنگی هنری، کمک به زندانیان و برنامه گرامیداشت حاج قاسم در فضای باز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ازجمله برنامه‌های دهه بصیرت به شمار می‌روند.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با قدردانی از همکاری ادارات و خیرین در اجرای رزمایش فرهنگی بازسازی عملیات والفجر ۹ عنوان کرد: طی برنامه‌ای از دست‌اندرکاران، بسیجیان و خیرین تجلیل می‌شود.

حسن رضاییان فرماندار پلدختر با اشاره به اینکه مسئولان ذی‌ربط در راستای مقابله با تخلفات بازار برخورد قاطع داشته باشند گفت: قانون ابزار موردنیاز در اختیار متولیان نظارتی گذاشته و نباید برخی‌ها با سوءاستفاده از کم‌توجهی‌ها، خودسرانه اقدام به گران‌فروشی یا کم‌فروشی کنند.

جهانگیر اکبری، مسئول اداره صمت پلدخترر در این جلسه عنوان کرد: در برخورد با متخلفین بازار هیچ اغماضی نداریم و نباید در این راستا کلی‌گویی شود و شهروندان از طریق تلفن گویای ۱۲۴ اقدام به شکایت در راستای مشکلات بازار کنند تا کارشناسان وبازرسین ما با حضور میدانی با متخلفین برخورد کنند.

انتهای پیام/