حیدر امیری گفت: امروز جوانان و نوجوانان در جنگ ترکیبی دشمن از نوع روانی، رسانه، امنیتی، در معرض ترکش‌های مجازی قرارگرفته‌اند و رزمندگان مجازی باید وارد میدان مقابله با این هجمه‌ها شوند.

به گزارش سفیرافلاک، امیرعلی حیدر امیری عصر امروز در سلسله جلسات روشنگری در سپاه ناحیه خرم‌آباد اظهار داشت: امروز جریان نفوذ و تحریف با بُلد کردن مشکلات، پایین نشان دادن سطح توانمندی و دستاوردهای علمی و نظامی کشور، به دنبال تخریب عزت‌نفس و ترویج عدم خودباوری در بین نسل امروز هستند.

وی با اشاره به خودکفایی ۹۸ درصدی کشور در زمینه تسلیحات نظامی افزود: به همت دانشمندان جوان ایرانی، در زمینه‌های نانو، پژوهش سلول‌های بنیادی، اختراعات و مقالات علمی، صنعت‌های برق، موشکی و پهپاد در ۱۰ رتبه نخست جهان قرار داریم.

تحلیلگر مسائل سیاسی عنوان کرد: امروز جوانان ما در جنگ ترکیبی دشمنان از نوع روانی، رسانه، امنیتی، در معرض ترکش‌های مجازی دشمنان قرارگرفته‌اند؛ دشمنان با راه‌اندازی اتاق فکرهایی متشکل از متخصصین رسانه به دنبال ایجاد شبهه و سم‌پاشی اذهان پر از سؤال نوجوان و جوان ما هستند.

وی تصریح کرد: رزمندگان مجازی باید وارد این میدان پر از تیر و ترکش رسانه‌ها شده و با هشتگ های برخاسته از اکانت های فیک و ساختگی جلادها و منافقین کمپ آلبانی مقابله کنند.

حیدر امیری خاطرنشان کرد: امروز دشمنان انقلاب اسلامی تبلیغات گسترده‌ای علیه بزرگان و الگوهای اسلامی ایرانی به راه انداخته‌اند و با انواع کلیپ‌های بی‌پایه و اساس پیرامون سلطنت‌طلبی و آزادی ملی به دنبال ایجاد شبهه در ذهن جوان مسلمان ایرانی و تغییر رفتار آن‌ها هستند.

انتهای پیام/