فتایی گفت: همزمان با سالروز شهادت سردار سلیمانی، سوگواره فرهنگی سردار دلها در لرستان برگزار می شود.

احمدحسین فتایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: همزمان با هفته دفاع مقدس فراخوان سوگواره فرهنگی هنری سردار دلها در استان رونمایی شد که برای ارسال آثار دو مرحله مهلت شرکت در این سوگواره تمدید شد.

وی افزود: این برنامه در رشته های مقاله، یادداشت، عکس، شعر، دلنوشته، موشن گرافیک، پادکست، نماهنگ، کلیپ، نمایش نامه، مستند، سرود، عکس، نقاشی و خوشنویسی برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تصریح کرد: تاکنون ۲۵۰ اثر در رشته های مختلف به دبیرخانه ارسال شده و لرستان تنها استانی است که همه این رشته ها را برای برگزاری سوگواره در نظر گرفته است.

فتایی با اشاره به اهداف برگزاری این سوگواره عنوان کرد: با شهادت سردار سلیمانی به صورت خودجوش آثار زیبایی از سوی مردم خلق شد که طی برنامه ریزی قرار شد با اجرای این سوگواره، از زمان شهادت حاج قاسم تا اولین سالگرد سردار دلها این آثار جمع آوری و داوری شوند.

وی بیان کرد: محورهای این سوگواره در خصوص شخصیت شهید سلیمانی، اهمیت حجاب از نگاه شهید سلیمانی، فرزندان شهدا، مبانی فکری و اعتقادی، الگوی سبک زندگی، وفاداری به ارزشهای انقلاب و رهبری، جبهه مقاومت و شهدای مدافع حرم است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: این برنامه همزمان با سالروز شهادت سردار سلیمانی با حضور برگزیدگان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

انتهای پیام/