حجت الاسلام غلامی با بیان اینکه تفکر شهید سلیمانی فراتر از مرزها بود گفت: امروز شهید سلیمانی به الگویی برای همه ملت ها تبدیل شده است.

حجت الاسلام احمدرضا غلامی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: تبلیغات اسلامی برنامه های مختلفی را همزمان با دهه بصیرت از ۹ تا ۱۹ دی ماه برنامه ریزی کرده و همزمان با این دهه، برنامه هایی در راستای سالروز شهادت شهید سلیمانی نیز برگزار خواهد شد.

وی افزود: از آبان ماه امسال ۳۱۳ گروه فعالیت های فرهنگی خود را در استان آغاز کرده اند که تهیه و توزیع بسته های معیشتی، برگزاری مسابقات فرهنگی در فضای مجازی، سرکشی از خانواده های متاثر از کرونا و سایر برنامه ها اجرا شده است.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه بیش از ۲۰ عنوان برنامه همزمان با سالروز شهادت شهید سلیمانی در استان توسط تبلیغات اسلامی برگزار می شود عنوان کرد: فعالیت گروه های فرهنگی تا ۱۹ دی ماه ادامه دارد که به مناسبت سالروز شهادت حاج قاسم مسابقه برداشتی از زندگی شهید سلیمانی و مردی که پایان ندارد، مسابقه دلنوشته ای برای سردار دلها و پخش کلیپ هایی در راستای شخصیت و فعالیت شهید سلیمانی در فضای مجازی استان اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه تفکر شهید سلیمانی فراتر از مرزها بود گفت: امروز شهید سلیمانی به الگویی برای همه ملتها تبدیل شده و حفظ مکتب شهید سلیمانی از مهمترین اهداف است.

حجت الاسلام غلامی با اشاره به فعالیت پایگاه های اجتماعی در استان گفت: در استان لرستان ۲۰ پایگاه اجتماعی در شهرستان های بروجرد، خرم آباد، الیگودرز، دورود و کوهدشت وجود دارد که محور اصلی فعالیت این پایگاه ها، خدمت رسانی در مناطق حاشیه ای و کمک به نیازمندان است.

وی بیان کرد: به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی این پایگاه ها بسته های معیشتی را تهیه و در بین خانواده های نیازمند توزیع می کنند.

انتهای پیام/