ویسکرمی با بیان اینکه شهید سلیمانی الگویی برای ملت های مسلمان جهان است، گفت: مردمی بودن دلیل اصلی محبوبیت سردار سلیمانی است.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: شهید سلیمانی یک بسیجی بود که برای رضای خدا تلاش می کرد و در مقابل دشمن ایستاد؛ ایجاد امنیت از مهمترین اهداف حاج قاسم در طول این سالها بود.

وی با اشاره به اینکه مردمی بودن یکی از ویژگی های بارز شهید سلیمانی بود افزود: حاج قاسم خدایی و مردمی بودند و جایگاهی که داشتند سبب نشد تا از زندگی ساده خود فاصله بگیرد.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس تصریح کرد: شهید سلیمانی همیشه مطیع ولایت بودند و یکی از رازهای موفقیت و محبوبیت حاج قاسم این بود که همیشه از بقیه جلوتر حرکت می کردند و در میدان عمل حضور داشتند.

وی گفت: حاج قاسم در زمان حیات خویش، داعش را ریشه کن کرد، جنگی که توسط آمریکا علم شده بود با ایستادگی و مقاومت این جریان تروریستی داعش را نابود کرد و با شهادت سردار سلیمانی چهره خبیث و پلید آمریکا و اسرائیل بیش از گذشته نمایان شد.

وی بیان کرد: اگرچه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون شخصیت های بزرگی توسط تروریست ها ترور شده اند اما ترور شهید سلیمانی چهره دشمنان و در راس آن آمریکا را نشان داد که از وجود چنین شخصیت بزرگی چقدر هراسان و نگران هستند.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس گفت: شهید سلیمانی در زمان حیات ضربه های سختی به دشمن وارد کرد و پس از شهادت حاج قاسم ضربه های سخت تری به دشمن وارد شد والان شهید سلیمانی الگویی برای ملت ایران و ملت های مسلمان جهان است.

انتهای پیام/