حجت‌الاسلام لرستانی گفت: حماسه 9 دی‌ماه مشت محکمی بر دهان تمامی دشمنان کوردل نظام بود که با نقشه‌های فریبکارانه خود قصد براندازی حکومت را در سر داشتند و اتحاد مردم تمامی محاسبات آنان را برهم زد.

حجت‌الاسلام علی لرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به اهمیت هفته بصیرت اظهار داشت: راز ماندگاری حماسه ۹ دی در انسجام و تقوای الهی مردم است چراکه در آن ایام و همزمان با شکل‌گیری فتنه هیچ‌یک از عوامل داخلی و خارجی توقع بروز چنین حضور با شور و شکوهی از مردم را نداشتند و حماسه نهم دی نشان داد که مردم ما در شرایط غبارآلود، راه را از بی‌راهه تشخیص می‌دهند.

وی افزود: درواقع حضور مردم در حماسه ۹ دی‌ماه مشت محکمی بر دهان تمامی دشمنان کوردل نظام بود که با نقشه‌های فریبکارانه خود قصد براندازی حکومت را در سر داشتند و اتحاد مردم تمامی محاسبات آنان را برهم زد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز عنوان کرد: ایام‌الله نهم دی برای کشور در آن شرایط معجزه کرد، چراکه دشمنان کمر همت بسته بودند که نظام را به سمت شکست پیش ببرند اما توطئه‌های آن‌ها نقش بر آب شد.

وی تصریح کرد: دشمنان سعی کردند با ایجاد فتنه در نهم دی‌ماه ۸۸ پایه‌های این انقلاب را به تزلزل بکشانند اما مردم همیشه درصحنه ایران با حضور خود در میدان و بصیرت عاشورایی سیلی محکمی بر دهان استکبار کوبیدند.

لرستانی گفت: مردمی نیستیم که بنشینیم تا دولت‌های پوشالی و از درون کرم‌خورده، ملت غیور و شهیدپرور ایران را تهدید کنند، در مقابل تهدید دشمنان ساکت نخواهیم بود و با پیروی از ولایت‌فقیه، وحدت و یکپارچگی و داشتن بصیرت پوزه دشمنان خود را به خاک می‌مالیم.

انتهای پیام/