طهماسبی گفت: انتقام شهادت سردار سلیمانی و همرزمان وی اخراج آمریکایی‌های جنایتکار از منطقه بوده و پیروزی‌های خط مقاومت با خون شهدای مقاومت تضمین‌شده است.

حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: «شهید حاج قاسم سلیمانی» سردار بزرگ مقاومت و سیدالشهدای مدافعان حرم بوده و فقط یک شخص نیست، بلکه راهش، راه مقاومت، مکتبش مکتب مقاومت، بصیرت و مبارزه با استکبار است.

وی افزود: سردار بزرگ «شهید حاج قاسم سلیمانی» راه مقاومت را در مبارزه با جنایتکاران و مستکبران بازنمود و آن را با خون مقدس خود امضا کرد.

امام‌جمعه کوهدشت عنوان کرد: شهید سلیمانی به نسل‌ها آموخت که بایستی به کمک مظلومین و مستضعفین بشتابیم و به ما آموخت که باید از ولایت تبعیت کرد چراکه سعادت دنیا و آخرت درگرو تبعیت از نایب امام زمان(عج) است.

وی تصریح کرد: آمریکای جنایتکار و صهیونیسم بین‌المللی بایستی بدانند که انتقام سخت در انتظار آنان است باید منطقه غرب آسیا را خالی کنند و از این منطقه گورشان را گم کنند زیرا منطقه، منطقه سردار مقاومت و مسلمانان مبارز و آگاه است.

طهماسبی گفت: آمریکا بایستی بداند که چه فلسطینی، چه سوری، چه لبنانی، چه پاکستانی، چه یمنی، چه عراقی و چه ایرانی همه و همه زیر پرچم مقدس اسلام ناب و رهبری امام المسلمین امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به راه نورانی خود که همان مبارزه با استکبار جهانی بوده پیش خواهند رفت.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه ملت ما ملت شهادت هستیم بیان کرد: انتقام شهادت سردار سلیمانی و همرزمان وی اخراج آمریکایی‌های جنایتکار از منطقه بوده و پیروزی‌های خط مقاومت با خون شهدای مقاومت تضمین‌شده است.

انتهای پیام/