گودرزی گفت: بی حرمتی فتنه گران به امام حسین(ع) خون ملت ایران را به جوش آورد و ملت ایران در روز 9 دی به صحنه آمدند و حماسه ای به یادماندنی را رقم زدند.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در فتنه ۸۸ نظام سلطه در پشت پرده این جریانات قرار داشت و هدف آنها بحث حاکمیت و ارکان اصلی نظام بود.

وی با اشاره به اینکه تقلب، اسم رمز و بهانه بود افزود: فتنه گران در شعار می گفتند انتخابات بهانه است و هدف اصل نظام است و در واقع اصل نظام را نشانه گرفته بودند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در فتنه ۸۸ بالاترین ظلمی که به انقلاب روا داشتند این بود که دشمنان را امیدوار کردند، نظام را تا لبه پرتگاه بردند و بستر را برای تحریم های اقتصادی فراهم نمودند.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: کار به جایی رسید که فتنه گران به ساحت مقدس عاشورا هم جسارت کردند اما امام حسین(ع) این مملکت را نجات داد و وقتی نام امام حسین(ع) مورد هجمه قرار گرفت، سبب شد تا خون ملت ایران به جوشش درآید و طومار فتنه گران و آشوبگران را در هم پیچیدند.

گودرزی با بیان اینکه ۹ دی روز بصیرت نام گرفته است عنوان کرد: روزهای زیادی در تاریخ وجود دارد اما آنچه شان و منزلت به روزها می دهد، اتفاقات بزرگ و سرنوشت سازی است که در این زمانها رخ داده است به طوری که ۹ دی به جهت اینکه ملت به صحنه آمدند، دشمن را ناامید کردند، نام امام حسین(ع) را بلند کردند و مسیر پیشرفت را تجدید و همچنین همه تهدیدها را برداشتند از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی بیان کرد: مردم با حضور خود نشان دادند با همه مشکلات، دوست و دشمن را تشخیص می دهند و اجازه نمی دهند بیگانگان بر مقدرات این کشور تسلط پیدا کنند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر ملتی که از یک امتحان سربلند بیرون آید مرحله جدیدی از حیات به روی او باز خواهد شد، ایران به خاطر موفقیتی که در این آزمون داشت مرحله جدیدی به روی این کشور گشوده و انقلاب وارد مرحله جدیدی از بالندگی شد.

گودرزی بیان کرد: با وجود همه تهدیدها و تحریم ها اما نخبگان و جوانان تهدید ها را به فرصت تبدیل کرده اند و  پس از ۱۱ سال از جریان فتنه ۸۸، امروز این کشور پررونق تر و بالنده تر از گذشته در حال حرکت به سمت قله های عزت، پیشرفت، شعارها و آرمانهای بلند انقلاب است.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز توطئه های آمریکا گریبانگیر خودش شده است گفت: آمریکایی که برای ایران توطئه چیده بود و براندازی طراحی می کرد، امروز خودش همه نقشه ها گریبان گیرش شده و درگیر تقلب در انتخابات شده است در حالی که امروز درست می گویند و تقلب در همان کشور است که به دروغ دم از مردم سالاری می زند اما انتخاباتشان فرمایشی و نمایشی است.

وی اظهار داشت: گذر زمان نشان داد جمهوری اسلامی برای رای مردم ارزش قائل است و اگر رئیس جمهوری برنده انتخابات شود ولو با اختلاف آراء کم، نتیجه اعلام می شود و امانت دار رای مردم هستند چرا که این نظام رای را حق الناس می داند.

گودرزی با بیان اینکه بیش از ۳۰ انتخابات در طول عمر انقلاب تاکنون در کشور برگزار شده است افزود: برگزاری بیش از ۳۰ انتخابات در این سالها حتی در سخت ترین شرایط مانند بمباران دوران دفاع مقدس و اینکه هیچ گاه برگزاری انتخابات تعطیل نشد، نشان از این دارد که جمهوری اسلامی ایران، مردم سالاری حقیقی را احیا کرده که آن مردم سالاری دینی است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم سالاری دینی یعنی خدامحور باشیم و مردم دوست؛ کاری هم که برای مردم انجام می شود به قصد رضای خدا باشد و جمهوری اسلامی در اقدام و عمل و رفتار و مواضع، نشان داده که به رای و نظر مردم اعتقاد دارد و هم پایبند است.

انتهای پیام/