سرهنگ بازگیر گفت: ۹ دی حماسه ای برخاسته از غیرت دینی و ملی ایرانیان در دفاع از جمهوریت واسلامیت کشور بود.

سرهنگ ماشااله بازگیر در گفت‌و‌گو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به ابعاد فتنه سال ۸۸ در کشور اظهار داشت: مهم‌ترین هدف دشمنان انقلاب، با برنامه ریزی ۱۵ ساله و همکاری معاندین و منافقین، عدول و حذف ارکان و آرمان های انقلاب و در نهایت براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

وی افزود: در بحبوحه فتنه سال ۸۸، رهبر انقلاب با تأکید مجدانه و مصرانه بر قانون مداری و محترم شمردن رأی مردم، ضمن حفظ مردم سالاری دینی موجب خاموش شدن و دفع فتنه ۸۸ شدند.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد با اشاره به ولایت پذیری ملت ایران عنوان کرد: مردم در روز ۹ دی با آگاهی، بصیرت، انسجام، همبستگی، اتحاد ملی و درک عمیق از جایگاه ولایت فقیه در تداوم راه و مکتب امام (ره) به خیابان ها آمده و پاسخی کوبنده به پروژه های نفوذ دشمنان دادند.

وی خاطرنشان کرد: ۹ دی حماسه ای برخاسته از غیرت دینی و ملی ایرانیان در دفاع از جمهوریت واسلامیت کشور بود، حماسه ای که نشان داد حضور با بصیرت مردم در صحنه های مورد نیاز کشور حلال مشکلات است.

بازگیر گفت: امروز شاهد همین غیرت و اتحاد مردم در عرصه مقابله با جنگ بیولوژیکی هستیم، همراهی مردم در رعایت شیوه نامه های بهداشتی، ایثار کادر درمان و حضور داوطلبانه اقشار مختلف مردم برای کمک به شبکه بهداشت و درمان نمونه ای از غیرت ملی مردم در این راستا است.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد بیان کرد: دشمنان با ماهیتی ثابت در اشکال و نقشه های متفاوت و گسترده همچون تحریم، جنگ رسانه ای، اقتصادی و… به دنبال بدبین کردن و ناامیدی مردم و براندازی نظام هستند.

انتهای پیام/