کریمی والا گفت: فتنه عظیم دشمنان با حضور حماسی مردم در نهم دی‌ماه شکست خورد و نقشه شوم آنان نقش برآب شد.

به گزارش سفیرافلاک، فریدون کریمی والا عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سالروز حماسه نهم دی‌ماه، این روز را نماد بصیرت و ولایت‌مداری ملت ایران دانست و اظهار داشت: مردم بابصیرت ایران اسلامی بار دیگر با حضور تاریخی خود در راهپیمایی نهم دی‌ سال ۸۸، ولایتمداری و دشمن شناسی خود را به جهانیان نشان دادند.

وی افزود: فتنه عظیم دشمنان با حضور حماسی مردم در نهم دی‌ماه شکست خورد و نقشه شوم آنان نقش برآب شد.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه لرستان بر تعمیق ولایت‌پذیری و دشمن‌شناسی ملت ایران در حماسه ۹ دی اشاره وعنوان کرد: ملت فهیم ایران اسلامی ثابت کرده‌اند با وجود مشکلات و تحریم‌های ظالمانه دشمنان، همواره پای رهبری و آرمان‌های مقدس انقلاب ایستاده و به آن وفادار هستند.

وی با اشاره به حضور گسترده تمامی اقشار بسیج لرستان به ویژه هنرمندان ارزشی و انقلابی استان در صحنه‌های مختلف حمایت از نظام و آرمان‌های مقدس آن، تصریح کرد: هنرمندان بسیجی لرستان همچون دیگر اقشار با حضور حماسی خود در راهپیمایی نهم دی ماه سال ۸۸، به فرامین رهبر انقلاب لبیک گفته و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویانی همچون آمریکا و ایادی آن زدند.

کریمی والا گفت: سازمان بسیج هنرمندان لرستان سالروز حماسه تاریخی نهم دی‌ماه ۸۸ را گرامی داشته و این روز را به رهبر معظم انقلاب و ملت با بصیرت ایران اسلامی و به ویژه مردم ولایت‌مدار لرستان تبریک عرض می‌نماید.

انتهای پیام/