رضایی گفت: هلال احمر به 62 هزار لرستانی در طرح شهید سلیمانی خدمات ارائه داده و این طرح با مشارکت جوانان همچنان ادامه دارد.

صارم رضایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: طرح شهید سلیمانی با هدف کاهش ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا در کل کشور با مشارکت هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی، بسیج و سپاه در حال انجام است که طی این مدت سبب کاهش آمار ابتلای کرونا شده است.

وی افزود: در اجرای این طرح ۴۰۰ نفر از جوانان جمعیت هلال احمر استان مشارکت دارند و طی این مدت هلال احمر به ۶۲ هزار نفر در طرح شهید سلیمانی خدمات ارائه داده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان تصریح کرد: بیش از ۱۳ هزار و ۵۰۰ مکان در این طرح مورد بررسی و سرکشی قرار گرفته و تذکرات لسانی، بهداشتی و یا ارائه ماسک توسط هلال احمر صورت گرفته است.

رضایی با اشاره به توزیع بسته های معیشتی گفت: تاکنون هفت هزار بسته معیشتی تهیه و در بین نیازمندان استان توزیع شده و این برنامه تا پایان کرونا ادامه دارد.

وی بیان کرد: در این طرح موارد مشکوک شناسایی و در صورت نیاز به مراکز درمانی ارجاع داده می شود و طرح شهید سلیمانی توانسته در این مدت در کاهش آمار ابتلای کرونا بسیار اثرگذار باشد.

انتهای پیام/