حجت‌الاسلام درویشی گفت: اخلاص، اعتقادات و بالأخص خستگی‌ناپذیری در برابر دشمن از ویژگی‌های شخصیتی شهید سلیمانی به شمار می‌رود.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی درویشی عصر امروز در مراسم بزرگداشت سالگرد شهادت «حاج قاسم سلیمانی» که در شهرستات الشتر برگزار شد اظهار داشت: فقدان عالم ربانی آیت‌الله مصباح یزدی را تسلیت عرض می‌کنم، این مجاهد خستگی‌ناپذیر زحمات ارزنده‌ای داشته‌اند و باید سال‌ها بگذرد که خدمات ایشان در عرصه علم، فقه و اسلام‌شناسی بر همگان آشکار شود.

وی با اشاره به تبیین شخصیت شهید سلیمانی از دو بُعد داخلی و خارجی افزود: اخلاص، اعتقادات و بالأخص خستگی‌ناپذیری در برابر دشمن از ویژگی‌های شخصیتی شهید سلیمانی بود.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به خباثت‌های آمریکا که از قبل و تاکنون ادامه داشته است، عنوان کرد: بایستی دو اصل دشمن‌شناسی و مقابله با دشمن را همانند سردار سلیمانی بدانیم و در این راه بصیرت زیادی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: ما دو نوع نبرد مقابل دشمن‌داریم، نوع اول دشمن آشکار و امکانات آن را می‌توانیم ببینیم که این کم‌هزینه‌ترین جنگ است، اما نوع دوم دشمن در آن عیان نیست و در قالب معاهدات مانند برجام، سند ۲۰۳۰، FATF و تفکرات غربگرایانه وارد کشور می‌شود که نوع خطرناک‌ترین جنگ است و مانع از پیشرفت کشور می‌شود.

درویشی با اشاره به اینکه یکی از ویژگی‌های شهید سلیمانی دشمن‌شناسی بود و باید این نوع دیدگاه در تمامی رده‌های مسئولین بالای کشور پیاده شود، بیان کرد: برجام سلاحی بود که دشمن نامرئی برای حذف اقتدار ما برنامه‌ریزی کرده بود و به پشتوانه آن قرار بود برجام های ۲ و ۳ را نیز اجرا کند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با انتقاد نسبت به بعضی از مسئولین کشور که در زمین دشمن بازی می‌کنند، گفت: اگر ما در مقابل دشمن کوتاه بیاییم و به آن‌ها بخندیم دشمن بیشتر ضربه خواهد زد که مثال بارز آن شهادت سردار عزیزمان سلیمانی و دکتر فخری‌زاده است.

وی بیان کرد: امروز انقلابی ماندن به‌مراتب سخت‌تر از انقلاب کردن در اوایل است، ما باید در همه حال، بر محور ولایت‌فقیه قرار داشته باشیم و همان‌طور که شهید همت فرمودند: هر جا دیدید آتش توپخانه دشمن جایی را میزند بدانید آنجا جبهه حق می‌باشد و نمونه بارز آن در حال حاضر قوه قضائیه و مجلس انقلابی می‌باشد که موردتهاجم دشمن قرارگرفته است.

انتهای پیام/