سرهنگ کریمی فرد گفت: سربازان حاج قاسم در ایران به دنبال انتقام سخت هستند و اقتدار، امنیت و عزت ایران اسلامی مرهون خون شهدایی همچون شهید سلیمانی است.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ منصورکریمی فرد عصر امروز در مراسم بزرگداشت سالروز شهادت «حاج قاسم سلیمانی» با اشاره به اینکه دشمنان نظام باید بدانند سربازان حاج قاسم زیاد هستند، اظهار داشت:عرصه مقاومت با تلاش های شبانه روزی شهید سلیمانی در دنیا فراگیر شد به طوری که امروز در هر جایی ظلمی باشد جبهه مقاومت در مقابل آنها صف آرایی می کند.

وی افزود: شهید سلیمانی با اخلاص و تبعیت محض از ولایت فقیه توانست در قلوب مسلمین دنیا جای بگیرد و استکبار از چهره مقاومت در هراس بودند تا در اقدامی ددمنشانه و فجیع، حاج قاسم و یارانش را ترور و به شهادت رساند.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر عنوان کرد: اقتدار، امنیت و عزت ایران اسلامی مرهون خون شهدایی همچون شهید سلیمانی است که امروز آمریکا فقط حرف های توخالی می زند که حتی برای هم پیمانانش هم طرفداری ندارد.

وی تصریح کرد: امروز بسیجیان پلدختری ادامه دهنده راه شهید سلیمانی هستند و در زیر سایه پرچم ولایت برای پیشرفت و سربلندی کشور همت خواهند کرد.

غلام نصیری رئیس شورای  اسلامی شهر پلدختر در این مراسم ضمن  تقدیر از خدمات ارزشمند سپاه و بسیج اظهار داشت: بازسازی عملیات والفجر ۹ به همت سپاه ناحیه در هفته بسیج امری ارزشمند وموثر بود؛ در آن زمان با توجه به درخواست سپاه، تجهیزات مورد نیاز برای آماده سازی محل برگزاری برنامه، توسط شهرداری مهیا شد.

رئیس شورای  اسلامی شهر پلدختر با بیان اینکه ملت ایران همچنان در راه ایثار وشهادت مستحکم هستند عنوان کرد: آشنایی نسل جوان با ابعاد مختلف دفاع مقدس در قالب برنامه بازسازی عملیات والفجر ۹ خاطره خوشی را در اذهان عمومی تداعی می کند.

انتهای پیام/