سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان، درگذشت عالم ربانی آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.

به گزارش سفیرافلاک، سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، درگذشت عالم ربانی آیت الله مصباح یزدی را در پیامی تسلیت گفت.

متن پیام سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

با تاسف و تأثر فراوان، درگذشت عالم ربانی، فقیه پارسا و حکیم مجاهد، آیت الله محمدتقی مصباح یزدی را به محضر حضرت بقیه الله اعظم(عج)، مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، حوزه های علمیه ، خانواده و همه شاگردان ایشان تسلیت می گوییم.

بی گمان ایشان با تلاش های فراوان علمی در حوزه های دینی و معارف اسلامی، کمک عظیمی به ترویج مکتب اسلام ناب محمدی(ص) نمودند.

علمیت ایشان در ابعاد مختلف، اخلاص، زهد، ولایتمداری، آگاه به زمان، صراحت لهجه در دفاع از اسلام و ولایت از خصوصیات بارز این عالم بزرگ بود.

تربیت شاگردان فراوان و ارزشمند، تاسیس موسسه علمی و پژوهشی امام خمینی(ره)، از خدمات شایان ایشان در راستای پیشبرد اهداف اسلام و انقلاب بوده است.

زندگی سراسر نور و اخلاص و بندگی ایشان و مجاهدت های فراوانشان خود می تواند سرمشقی برای همگان، بالاخص جوانان انقلابی و دوست داران این عالم بزرگوار باشد.

سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان، بار دیگر ضمن تسلیت ارتحال این عالم ربانی، از  خداوند منان برای این حکیم فقید، علو درجات و برای همه مریدان،شاگردان، طلاب، حوزه های علمیه و خانواده و بازماندگان ایشان طلب صبر و شکیبایی در برابر چنین غم عظیمی را خواستاریم.

انتهای پیام/