همزمان با اولین سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی، سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان بیانیه صادر کرد.

به گزارش سفیرافلاک، ۱۳ د یماه اولین سالروز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی است که در راه مبارزه با استکبار و ایستادگی در برابر کفار جان خود را تقدیم کرد.

سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان به همین مناسبت بیانیه ای صادر کرده است.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (سوره احزاب – آیه ۲۳)

یکسال از روزی که داغی سنگین و فراموش ناشدنی بر دل ایرانیان و ملت های منطقه نشست می گذرد، دشمن ذلیل و زبون که در میدان نبردعلی رغم هزینه هفت تریلیارد دلاری می دید منطقه در دستان ژنرال ایرانی و جبهه مقاومت است ودایره محاصره فرزند نامشروعش رژیم کودک کش صهیونیستی روز به روز به تنگ تر میشود و حلقه های جبهه مقاومت پس از آنکه کمر داعش را شکسته بود روز به بروز مستحکم تر و پر تراکم تر میشود، در اقدامی بزدلانه اقدام به ترور قهرمان ملت ایران وامت اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی کرد.

دشمن بزدل به خیال خود با این ترور کار جبهه مقاومت را تمام شده می دانست اما امواج خروشان اقیانوس مردمی سراسر منطقه و جهان که خونشان از این اقدام به جوش آمد همچون باطل السحری نقشه های شومشان را نابود و حاج قاسم شهید،سبب رسوایی هرچه بیشتر آمریکای جنایت کار در دنیا شد.

حماسه عظیم تشییع های میلیونی در عراق و ایران نشان داد روح عزت خواهی، ظلم ستیزی، استکبار ستیزی، غیرت ملی ایرانیان وپیوند آنان با ارزشهای دینی وانقلابی بعداز چهار دهه نه تنها کاسته نشده بلکه عمیق تر و پر کیفیت تر شده است.

رژیم تروریستی آمریکا با اقدام به ترور سردار شهیدمان برای چند صدمین بار اوج کینه توزی وتوحش خود را نسبت به ایرانیان به اثبات رسانید و یک پیام روشن به برخی از مسئولان اجرایی کشور هم داشت و آن اینکه آمریکای جنایت کار، دشمن شماره یک مردم ایران است و نباید به این جنایت کار دل بست.

آنچه امروز حلال مشکلات کشور وگره گشای امور است حرکت در مسیر مکتب سلیمانی و چنگ زدن به تمام مولف های آنست؛ ولایت مداری عملی، مدیریت جهادی وخستگی ناپذیربا الگو گیری از فرماندهان دوران جنگ، با همه وجود مردمی بودن واستفاده حداکثرری از همه ظرفیت ها برای تدبیر امور، بادرایت وعقلانیت در عین شجاعت تمام داشتن برای پیشبرد امور، اخلاص کامل داشتن و داشتن روحیه معنوی و الهی برای حاکمیت بر قلب ها وهمت بلند و اراده مستحکم داشتن برای غلبه بر مشکلات تعدادی از این مولفه هاست.

انتقام سخت خون سردار شهید و مجازات تمام عاملان وآمران این جنایت بزرگ که ترمیم دهنده عزت ملی، وضامن تداوم امنیت ملی است نباید لحظه ای از سوی تصمیم گیران وسیاست گذران مورد غفلت قرار گیرد.

شهید سردار سلیمانی چهار دهه از عمر خود را وقف ایران و ایرانی و انقلاب اسلامی  کرد و با چهل سال مجاهدت همه هستی خود را در این راه گذاشت.

میراث شهید سردار سلیمانی، انقلاب اسلامی و «ولایت فقیه» است که هم در وصیت نامه و هم بارها در سخنرانی ها به مردم و مسئولان سفارش نموده است. بزرگترین قدردانی نسبت به  شهید سردار سلیمانی، حرکت در مسیر ولایت فقیه و آن ارزش های والایی است  که همه زندگیش را وقف آن کرد  و با خون خود، افول استکبار جهانی را چندین برابر سرعت داد و این روزها بیش از هر زمان دیگری آمریکای جنایتکار و رژیم کودکش اسرائیل به پایان عمر نکبت بار خود رسیده اند.

سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در پایان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ سپاه اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و دیگر همراهان شهیدش، و اعلام انزجار از آمریکای جنایت کار و هم دستان پلیدش، اعلام می دارد بنا به گفته امام و ولی مان حضرت امام خامنه‌ای (حفظه الله) “تشییع میلیونی شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در عراق و ایران، اولین سیلی سخت به آمریکایی‌ها بود اما سیلی سخت‌تر «غلبه نرم افزاری بر هیمنه پوچ استکبار» و «اخراج آمریکا از منطقه» است، البته آمران و قاتلان سردار سلیمانی نیز باید انتقام پس دهند و این انتقام در هر زمانی که ممکن باشد، قطعی است.”

انتهای پیام/