سرهنگ علیزاده با اشاره به اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی نماد تفکر ناب بسیجی است، گفت: بزرگداشت شهید سلیمانی، تکریم یک مکتب و راه مقدس است.

سرهنگ محمد علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نماد تفکر بسیجی است، همه باید شاخص‌ها و مؤلفه‌های مکتب شهید سلیمانی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و آن را ترویج دهیم.

وی با اشاره به اهمیت ادامه دادن راه شهدای جبهه مقاومت افزود: بدون شک این شهادت سبب بیداری افراد و ایجاد همبستگی بیشتر در بین دلسوزان نظام شد و بنیان سست قدرت پوشالی استکبار جهانی و آمریکایی‌ها را در منطقه نشان داد.

فرمانده سپاه چگنی عنوان کرد: بزرگداشت شهید سلیمانی، تکریم یک مکتب و راه مقدس است، چراکه وظیفه مؤمنین، فرهیختگان و مخصوصاً دست‌اندرکاران عرصه جهاد فرهنگی این است که با درایت و اشتیاق به‌سوی آن گام بردارند.

وی تصریح کرد: موضوع زنده نگه‌داشتن مکتب حاج قاسم از این بابت اولویت دارد که علاوه بر شخصیت منحصربه‌فرد وی تمرکز بر فرهنگ شهادت و مقاومت شهید والامقام مورد تأکید است.

علیزاده گفت: باید مکتب، اهداف و سیره شهید سلیمانی و سایر شهدا در جامعه زنده بماند و تلاش برای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت با انجام امور فرهنگی در جامعه و بین مردم به‌خصوص نسل جوان آینده‌ساز صورت گیرد.

انتهای پیام/